2020-07-11 18:29  -  mrozu

Sparing nr.3-Spójnia Landek

Dzisiaj o godzinie 12.00 w Landku z miejscową Spójnią rozgrywał swe spotkanie kontrolne nasz zespół. Mecz wyrównany,różne style gry-Spójnia w pressingu średnim lub niskim nastawiona na atak szybki-Unia grająca piłkę kreatywną z zaangażowaniem dużej ilości zawodników w ofensywie. Pierwsza połowa wyrównana ale niestety z bramką z rzutu wolnego dla gopodarzy. Druga połowa mocne uderzenie Unii i 1-1 po bramce Gemborysa. Później mecz zdominowała pogoda czyli ulewny deszcz,w trudnych  warunkach lepiej radzili sobie gospodarze i zdobyli kolejno bramki 2,3,4 ale Unia się nie poddała i odrobiła straty do wyniku 4-3 w 90 minucie Pryszcz ostemplował poprzeczkę a dobitkę obrońca Spójni wybił z linii bramkowej i po tej sytuacji sędzia zakończył mecz. Dobry sprawdzian,przegląd kadry-drużyna potrzebuje czasu na zgranie więc każdy trening i mecz będzie działać na korzyść naszej drużyny. Kolejnym sparingpartnerem będzie dnia 21.07.2020 o godz.18.30 Iskra Pszczyna mecz rozegrywany zostanie na wyjeździe,boisko w trakcie ustalania.

Skład UNIA KOSZTOWY:1 połowa: Adamek P.-Adamek J.,Bednarz,Iwan,Matera-Testowany,Pryszcz,Kowalski,Nowakowski-Sawicki,Wolny  2 połowa:Opiela-Malik,Bednarz,Iwan,Matera-Pryszcz,Kamiński,Kowalski,Kiwior- Gemborys,Testowany ponadto Testowany