DERBY DLA UNII - LIDER NA KOSZTOWACH+GALERIA

15

:

1

W niedziele 16 maja o godzinie 15:00 w rozgrywkach Orlika Starszego zmierzyły się 2 Mysłowickie drużyny, które zajmowały pierwsze 2 miejsca w lidze. Gospodarze czyli zespół Unii z kompletem zwycięstw oraz drużyna Górnik Mysłowice z 1 porażką. Nasza drużyna nie pozostawiła rywalom najmniejszych szans pewnie wygrywając spotkanie 15:1. Do przerwy jednak wynik wynosił 6:1 (nasi rywale w ostatnie minucie pierwszej połowy wykorzystali błąd w komunikacji bramkarza i obrońcy którzy zderzyli się ze sobą) i zawodnik ,,Kociny" umieścił pewnie piłkę w pustej bramce. Jednak po zmianie stron sytuacja nie zmieniła się, a nasi zawodnicy z szeroką ławką zmienników cały czas prowadzili ataki na rywalach czego efektem było zdobycie jeszcze 9 goli. Po 4 zwycięstwach jesteśmy samodzielnym liderem i oczekujemy na dokończenie reszty kolejki, która zostanie rozegrana 18 maja (tylko nasz mecz był przełożony na wcześniejszy termin). W następnej kolejce rozegramy kolejny mecz derbowy, gdzie naszym rywalem będzie drużyna Lechii 06 Mysłowice - 25 maja o godzinie 17:00 na wyjeździe (będzie to ostatni mecz przed rundą rewanżową).

2021-05-16 15:00