2023-09-03 22:44  -  t.k.

Mecz ligowy

Mecz ligowy

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz ligowy z AP Wyzwolenie Chorzów w Chorzowie.

AP Wyzwolenie Chorzów - Unia Kosztowy 3:5 (2:2)

Wychodzimy na prowadzenie po bramce Kolbusza, który wykorzystuje zamieszanie w polu karnym, bramkę na 1:1 tracimy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i biernej postawie naszych obrońców, na dwa do jednego bramkę zdobywa Sitek z bliskiej odległości po asyście Osipa, pierwsza połowa kończy się remisem gdyż przeciwnik wykorzystuje sytuacje sam na sam.

Druga połowa zaczyna się od straty bramki po podaniu prostopadłym przeciwnika i strzale z narożnika pola karnego, nie poddajemy się i zdobywamy bramkę z rzutu karnego po faulu na Sitku, kolejną bramkę zdobywa Osip po przedryblowaniu obrońcy gospodarzy, w końcówce Kolbusz zdobywa bramkę z rzutu wolnego.

Nasza gra w większości była szarpana, brakowało sytuacji w których przez dłuższy czas utrzymywalibyśmy się przy piłce, Sytuacji do zdobycia bramki było by więcej gdybyśmy dokonywali lepszych wyborów i celniej podawali.

Mimo to drużyna zasługuje na pochwałę, ze mimo słabszej gry potrafiła mecz rozstrzygnąć na własną korzyść.   

Strzelcy bramek: Kolbusz (3), Sitek, Osip

Skład: Badurak - Stefaniuk, Grzejszczak, Kolbusz, Osajda - Toporowski, Rusek, Derda, Badacz - Słowikowski, Sitek oraz Grzesiok, Nalepa, Osip, Pudełko, Walicki, Wolny