2023-09-10 22:06  -  M. I.

Udany początek!

Udany początek!

W tym sezonie będziemy grali na dwóch frontach. Wczoraj rozpoczęliśmy zmagania w IV lidze, a dzisiaj w VI lidze zaczęliśmy od wyjazdowego meczu z Podlesianka Katowice. 

Mecz rozgrywamy w dużym upale co dawało się we znaki obu drużyna ale to my od początku kontrolujemy grę i szybko strzelamy gola. Trochę nas ta bramka wybiła z rytmy bo zbyt mocno myśląc o kolejnych bramkach zapominamy o bronienie i po jednej z szybkich akcji gospodarze doprowadzają do wyrównania. Na całe szczęście nie wybiło nas to z rytmu meczowego i do przerwy udaje nam się dołożyć jeszcze cztery bramki. 

Po przerwie już na spokojnie kontrolowali sny przebieg spotkania i tak jak w pierwszej połowie zdobywamy pięć bramek oraz na sam koniec meczu tracimy jedna bramkę. 

Duże brawa dla chłopaków za zaangażowanie pomimo ciężkich warunków. Warto odnotować, że tego dnia wyborną formą strzelecka popisał się Tomek Drela, który ustrzelił klasycznego hat-trick. Mam nadzieję, napędzi go to do dalszej ciężkiej pracy tak jak jego kolegów z drużyny i w kolejnych meczach również będą się popisywać taką skutecznością strzelecką. 

Sklad: Sablik, Misz, Gojny, Fojcik, Danielewski, Boba, Ostenda, Grabara, Drela, Różański, Bożek