2023-09-23 17:07  -  t.k.

Mecz ligowy

Mecz ligowy

W sobotę 23 września rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe, naszym przeciwnikiem była drużyna APN Siemianowice Śląskie, mecz odbył się na obiekcie przeciwnika o godzinie 13.00. 

Rozpoczęliśmy odważnie, chcieliśmy grać piłką, wynikiem tego była zdobyta bramka przez Osipa po podaniu Kolbusza, następnie do głosu doszli gospodarze którzy strzelili nam dwie bramki po składnych akcjach. Do przerwy 2:1.

Drugą połowę rozpoczęliśmy podobnie jak pierwszą, niestety tracimy bramkę w podobny sposób, próbujemy gonić wynik, Kolbusz uderza z rzutu wolnego, bramkarz odbija piłkę przed siebie, a Osajda dobija, mamy 3:2, dążymy do odrobienia strat lecz robimy to w prosty sposób, najczęściej posyłając piłkę do przodu górą, nie gramy kombinacyjnie i bijemy głową w mur, tracimy kolejną bramkę po uderzeniu zza 16 metrów, bramkarz miał piłkę na rękach lecz śliska piłka zsunęła się i wpadła do bramki, po podaniu Kwoki Pniok w sytuacji sam na sam zdobywa bramkę kontaktową, Osip ma dwie dogodne sytuacje, jedną przestrzela, druga broni bramkarz. Mecz kończy się wynikiem 4:3 dla gospodarzy.

APN Siemianowice Śląskie - Unia Kosztowy 4:3 (2:1)

Bramki: Osip, Osajda, Pniok

Asysty: Kolbusz(2), Kwoka

Skład: Badurak, Toporowski, Grzejszczak, Kolbusz, Stefaniuk, Derda, Pniok, Kwoka, Osajda, Sitek, Osip oraz Grzesiok, Słowikowski, Wolny, Imiołek, Walicki, Nalepa