APN Siemianowice Śląskie

2

:

11

79' Unia Kosztowy Dawid Jancarczyk Michał Jamrozik
72' Unia Kosztowy Szymon Chebel Artur Filec
68' Unia Kosztowy Szymon Chebel Kamil Kępa
63' Unia Kosztowy Szymon Bożek Kamil Kępa
60' Unia Kosztowy Olivier Anglart Artur Filec
57' Unia Kosztowy Dawid Jancarczyk Kamil Kępa
53' Unia Kosztowy Olivier Anglart Szymon Bożek
48' APN Siemianowice Śląskie
47' Unia Kosztowy Szymon Bożek Dawid Jancarczyk
45' Unia Kosztowy Bartosz Skrzeczyna
37' APN Siemianowice Śląskie
13' Unia Kosztowy Szymon Chebel Michał Jamrozik
9' Unia Kosztowy Kamil Rak Szymon Chebel
5' Unia Kosztowy Szymon Chebel Szymon Bożek

Kilka kontuzji w drużynie APN Siemianowice spowodowało że na boisku pojawiło się tylko 11 zawodników w tym dwóch bramkarzy. Dlaczego trener nie wpuścił na boisko drugiego bramkarza tego nie wiem ale gospodarze przystąpili do meczu w " 10 ". Nic to nie zmieniło w naszym nastawieniu do meczu wyszliśmy skoncentrowani i od pierwszych minut dyktowaliśmy warunki gry a przeciwnicy mieli problemy z wyjściem za własną połowę a o oddaniu strzału mogli tylko pomarzyć. W 5' szybka dynamiczna akcja prawą stroną Bozka podanie do Chebla stojącego przed bramką bez krycia strzał niepewny ale piłka wpada do bramki 1 : 0. W 9' wrzut piłki z autu Chebel przedłuża głową piłka trafia do Raka ten strzela mocno i precyzyjnie bramkarz bez szans 2 : 0. W 13' kapitalne podanie Jamrozika do Chebla który przykłada nogę strzelając do pustej bramki 3 : 0. Niestety to nas tak rozluźniło że chociaż dalej mieliśmy przewagę marnowaliśmy idealne sytuacje do strzelenia bramki to przez fatalne błędy pozwalaliśmy przeciwnikowi zbliżyć się do naszej bramki a nawet po przypadkowej piłce do przodu nawet strzelić nam gola na 3 : 1. O drugiej połowie nie ma co pisać gdybyśmy wykorzystali chociaż połowę okazji do zdobycia bramki wynik byłby bardzo wysoki a bramkę straciliśmy nie po akcji gospodarzy ale po błędzie naszego bramkarza. Patrząc na ten mecz przypominałem sobie nasze mecze w 6 i 5 lidze okręgowej a jedynym pozytywem jest poprawienie naszego bilansu bramkowego minusem natomiast że daliśmy sobie strzelić dwie bramki.

W tym tygodniu trenujemy poniedziałek 19.00 środa 17.30 w czwartek gramy zaległy mecz ze Stadionem Śląskim o 16.00.

2019-05-25 14:30