2023-11-12 19:06  -  t.k.

Mecz ligowy

Mecz ligowy

W sobotę, 11 listopada, o godzinie 11.00, rozegraliśmy mecz ligowy z APN Siemianowice Śląskie. Pierwsza połowa to dominacja Unii, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, stwarzaliśmy sytuacje strzeleckie, naszym mankamentem była skuteczność, z kilku sytuacji do strzelenia bramki wykorzystaliśmy tylko jedną. Druga połowa rozpoczęła się podobnie i znów nie wykorzystujemy sytuacji po których powinna paść bramka. Na 15 minut do końca spotkania tracimy bramkę, a pięć minut później drugą po podyktowanym rzucie karnym, rzucamy się do odrabiania strat ale nadziewamy się na kontrę i tracimy trzecią bramkę. W drugiej połowie stworzyliśmy kilka sytuacji po których powinny paść bramki.

Nasza drużyna pomimo przegranego meczu zasłużyła na pochwałę, szczególnie pierwsza połowa była rozegrana przez Unię bardzo dobrze, brakło szczęścia pod bramką przeciwnika, niestety nie ustrzegliśmy się błędów w drugiej połowie co wykorzystał przeciwnik.

Unia Kosztowy - APN Siemianowice Śląskie 1:3 (1:0)

Strzelec bramki: Derda

Skład: Badurak, Stefaniuk, Kwoka, Kolbusz, Słowikowski, Derda, Pniok, Sitek, Badacz, Osajda, Osip, Grzesiok, Wolny, Toporowski, Walicki, Nalepa