MUKP 2 Dąbrowa Górnicza

9

:

1

74' Unia Kosztowy Michał Jamrozik Szymon Chebel
73' Unia Kosztowy Michał Jamrozik
71' Unia Kosztowy Szymon Chebel Michał Jamrozik
58' Unia Kosztowy Dawid Jancarczyk Olivier Anglart
52' MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
30' Unia Kosztowy Patryk Kolny Szymon Chebel
26' Unia Kosztowy Szymon Chebel Michał Jamrozik
24' Unia Kosztowy Kacper Długosz Szymon Chebel
22' Unia Kosztowy Szymon Chebel Olivier Anglart
2' Unia Kosztowy Szymon Chebel
Drużyna MUKP przyjechała do nas składem z 3 ligi wojewódzkiej bo zawodnicy z 1 ligi w tym dniu grali swój zaległy mecz ligowy. Kibice którzy byli na tym meczu widzieli jaka była różnica pomiędzy obiema drużynami dość powiedzieć że w pierwszej połowie nasz bramkarz Wojtuś miał tylko raz piłkę przy nodze po podaniu do niego przez naszego obrońcę a bramkę w drugiej połowie straciliśmy po golu samobójczym dopuszczając do nielicznego podania wzdłuż naszej bramki. Według mojej oceny był to nasz najsłabszy mecz w tej rundzie a zawodnicy którzy dotychczas swoją dobrą grą decydowali o przebiegu meczu dzisiaj byli najsłabsi na boisku. Graliśmy bez koncentracji zbyt indywidualnie i jak w każdym meczu nie wykorzystaliśmy mnóstwa idealnych sytuacji do zdobycia bramki. Przed nami już w niedzielę duże wyzwanie mecz z liderem 3 ligi wojewódzkiej pewnym już awansu do 2 ligi Ruchem Chorzów który w tym sezonie nie doznał jeszcze smaku porażki wygrywając ze wszystkimi wysoko i chociaż u nas pokonali nas 8 : 2 to nawet w opinii sędziego prowadzącego ten mecz pierwsza połowa należała do nas byliśmy drużyną lepszą. Teraz trzeba tylko zagrać tak jak w tej pierwszej połowie cały mecz i sprawić niespodziankę oraz przyjemność czego życzę Wam i sobie oraz naszym wiernym kibicom którzy przyjadą na Kresy w niedzielę 09 czerwca o godzinie 11.00.

2019-06-05 18:00