SMS Ruda Śląska

3

:

0

68' Unia Kosztowy Kacper Kryjak
62' Unia Kosztowy Kamil Rak Olivier Anglart
60' Unia Kosztowy Bartosz Skrzeczyna Artur Filec
56' Unia Kosztowy Kamil Rak Szymon Ścierski

Jak w poprzednich meczach to my jesteśmy drużyną dyktującą warunki gry stwarzając sytuacje bramkowe ale to przeciwnicy strzelają lub jak w tym meczu mają te sytuacje bardziej klarowne. Tak było w pierwszej połowie gdy przeciwnicy mieli trzy akcje i mogli zdobyć 3 bramki ale bardzo dobra postawa broniącego Urbańczyka i waleczność Kryjaka pozwoliło nam zachować czyste konto. W drugiej połowie podkręciliśmy tempo znowu akcja za akcją na bramkę gości i znowu nic nie chce wpaść. Dopiero w 16' rzut rożny Ścierski wrzuca piłkę w pole karne a Rak uderza ją z bliskiej odległości do bramki 1 : 0. Cztery minuty później w 20' Filec podaje na lewo do Skrzeczyny mocny strzał po długim rogu piłka odbija się od słupka i wpada do bramki 2 : 0. W 22' Anglart z rzutu wolnego uderza kapitalnie ale bramkarz broni przed siebie dobitka głową Raka i prowadzimy 3 : 0. Kolejne zmarnowane sytuacje ale kontrolujemy mecz do końca i możemy cieszyć się zasłużonym zwycięstwem.

W tym tygodniu trenujemy poniedziałek piątek 19.00 w środę 17.30 mecz ligowy w sobotę 09.30 z liderem Stadionem Śląskim. Zapraszam i pozdrawiam.

2019-09-29 10:00