SMS Ruda Śląska

4

:

3

69' Unia Kosztowy Kamil Wilk Kacper Kryjak
67' SMS Ruda Śląska
43' SMS Ruda Śląska
25' SMS Ruda Śląska
23' Unia Kosztowy Szymon Bożek Artur Filec
19' Unia Kosztowy Michał Jamrozik Kacper Kryjak
12' SMS Ruda Śląska

Tylko trzy gole bo od 11 minuty drugiej połowy za wyjątkiem jednej akcji kiedy udało im się kopnąć piłkę do przodu i po błędzie naszego stopera który źle ocenił lot piłki straciliśmy gola na 2 : 4 gospodarze nie wychodzili z własnej połowy a nasze oblężenie bramki przeciwnika kończyło się strasznymi niepowodzeniami bo albo nie trafialiśmy do bramki albo kapitalnie bronił bramkarz lub jak w 15' gdy w polu karnym znowu faulowany był Kryjak ale sędzia nie podyktował drugiego karnego dla nas. Początek meczu pod dyktando SMS ale nieładne wejście korkami w naszego bramkarza i zejście Piwowarczyka jeszcze bardziej nas rozkojarzyło i w 12' tracimy w głupi sposób piłkę w obronie a konsekwencją jest strata bramki 0 : 1. Bierzemy się do roboty i w 19' dynamiczne wejście w pole karne Kryjaka faulowany a rzut karny na bramkę zamienia Jamrozik 1 : 1. W 23' kapitalne podanie Filca do Bożka wejście z piłką w pole karne strzał broni bramkarz ale dobitki już nie 2 : 1. W 25' Rak sam przed bramkarzem po fantastycznym podaniu Kryjaka zagrywa bardzo nerwowo i strzela lekko prosto w bramkarza. W tej samej minucie dajemy prezent gospodarzom bo nasz bramkarz wypuszcza prostą piłkę z rąk pod nogi przeciwnika ten zaskoczony ale szczęśliwy strzela nam gola na 2 : 2. Druga połowa zaczyna się fatalnie bo w 3' długa piłka w stronę naszej bramki zła ocena lotu piłki która zamiast być wybita głową przez naszego stopera spada na nogę przeciwnika mocny precyzyjny strzał pod poprzeczkę i przegrywamy 2 : 3. Później falowe ataki z naszej strony strzela trzykrotnie z dystansu Jamrozik Rak Kryjak a także Anglart Kolny Jancarczyk ale nic z tego nie wynika i dopiero w 29' po rzucie rożnym najpierw Kryjak z 3m strzela w bramkarza a dobitkę na bramkę zamienia Wilk i przegrywamy 3 : 4. Ten mecz powinniśmy spokojnie wygrać ale rozdawanie prezentów w postaci nie strzelania bramek i głupich ich strat kosztował nas utratę zakończenia 3 ligi wojewódzkiej na drugim miejscu bo po porażce GKS Katowice na Bukownie mieliśmy takie szanse. Trudno trzeba zapomnieć o tym kolejnym dziwnym sezonie gdzie przygotowania do niego przez mój pobyt w szpitalu nie przebiegały zgodnie z planem złamanie nosa w pierwszym meczu ligowym naszego etatowego snajpera i wykluczenie go z kolejnych meczy ligowych też nam nie pomogło a do tego doszły jak zwykle w naszej drużynie liczne kontuzje i braki kadrowe na poszczególnych meczach dlatego uważam że 4 miejsce to i tak duży sukces.Od poniedziałku zaczynamy przygotowania do nowego sezonu a ten dopiero w marcu więc jeżeli potraktujemy to poważnie i nie będziemy opuszczać treningów powinno być lepiej. Dziękuję za to co było i proszę o więcej. Pozdrawiam.

2019-11-16 09:00