2018-08-27 13:20  -  jac

Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

Okres przygotowawczy prawie za nami. Kadra prawie skompletowana. Nowi zawodnicy w trakcie potwierdzenia w Podokręgu. Na tą chwilę, mamy 25 zawodników.

Treningi w sezonie, zostają utrzymane w porządku: poniedziałek, środa: 19.00-20.30. W weekendy (prawie zawsze)- mecze ligowe. Spotkania u siebie, będą w niedziele o godz. 11:30.

Uległ zmianie terminarz naszej ligi (2 Liga Wojewódzka A1, gr. 2). Ze względu na wycofanie jednej drużyny, cały sezon rozegramy na jesień (02.09-18.11.2018). Liga składa się z 8 drużyn. Ważne! Z uwagi na powyższe zmiany, dwa mecze mamy do rozegrania w czwartki (13.09 i 27.09). Terminy czwartkowe mogą ulec zmianie, jednak proszę to mieć na względzie (zwolnienie ze szkoły).

Przypominam o terminowym opłacaniu składek (60 zł /msc) za pomocą platformy "Moja płatność". Składki są opłacane przez cały rok.

Informacje dla nowych zawodników:

- proszę o założenie konta na platformie Moja Płatność i dopisanie się do naszego klubu (instrukcja założenia konta w formie filmiku poniżej)

- składki opłacacie od sierpnia.

Informacje dla WSZYSTKICH! Przypominam o konieczności informowania o nieobecnościach (trening, sparing, mecz) z podaniem racjonalnego powodu. Środek przekazu dowolny - sms, ms, fb.