Unia Kosztowy

1

:

9

61' Unia Kosztowy Kamil Rak
47' Lechia 06 Mysłowice
40' Unia Kosztowy Kamil Rak
34' Unia Kosztowy Dawid Ciepły
31' Unia Kosztowy Kamil Rak
26' Unia Kosztowy Dawid Ciepły
24' Unia Kosztowy Olivier Anglart
21' Unia Kosztowy Dominik Urbańczyk
20' Unia Kosztowy Kamil Wilk
7' Unia Kosztowy Olivier Anglart

Korzystając z propozycji kolegi zza miedzy w dniu dzisiejszym rozegraliśmy na głównej płycie Lechii 06 Mysłowice mecz kontrolny z gospodarzami grającymi w 4 lidze okręgowej. Początek bardzo nerwowy niedokładne podania proste straty a mimo to dzięki dużej waleczności przez całą pierwszą połowę gościliśmy na połowie przeciwnika a broniący w naszej bramce Piwowarczyk miał tylko dwie sytuacje podbramkowe. Po bramkach Anglart - 2 [ 7' i 24' ] Wilk [ 20' ]  Urbańczyk [ 21' ] Ciepły - 2 [ 26' i 34' ] Rak [ 31' ] do przerwy prowadziliśmy 7 : 0. Po przerwie gospodarze zagrali bardziej agresywnie my mniej skoncentrowani z dużą swobodą zapominając o obronie i przeciwnicy częściej dochodzili do sytuacji podbramkowych ale dobrze bronił Urbańczyk więc wykorzystali tylko jedną w 47' strzelając gola na 8 : 1. W drugiej połowie bramki strzelał tylko Rak [ 40' i 61' ] a inni marnowali mnóstwo prawie 100% sytuacji.

Piwowarczyk - Ścierski  Kryjak  Ciepły - Jancarczyk  Wilk  Rak  Długosz - Szmołda  Urbańczyk  Anglart    i zmiennicy:  Filec oraz zawodnik testowany Skrzeczyna który w przyszłości może być pewnym punktem naszej drużyny.

2018-08-29 16:30