Unia Kosztowy

5

:

7

86' Unia Kosztowy Szymon Chebel Iwo Wrożyna
82' Unia Kosztowy Kamil Wilk
81' Sarmacja Będzin
78' Unia Kosztowy Szymon Bożek
71' Unia Kosztowy Dawid Ciepły
62' Sarmacja Będzin
55' Sarmacja Będzin
37' Unia Kosztowy Szymon Chebel Mateusz Szmołda
36' Unia Kosztowy Mateusz Szmołda Szymon Chebel
27' Sarmacja Będzin
24' Unia Kosztowy Szymon Chebel
21' Unia Kosztowy Kamil Rak Kacper Kryjak
9' Unia Kosztowy Szymon Chebel Olivier Anglart
4' Sarmacja Będzin

Wynik meczu przedstawia to co działo się na boisku. Po raz pierwszy graliśmy mecz ligowy na boisku pełnowymiarowym na normalne bramki 11 X 11. Bohaterami meczu byli bramkarze którzy zaskoczeni wielkością przestrzeni której musieli bronić popełniali proste błędy czego konsekwencją była ilość goli. Zaczęliśmy nerwowo ale kontrolowaliśmy grę gdy w 4' zamieszanie w naszym polu karnym nasz bramkarz nie łapie piłki strzał zza pola i przegrywamy 0 : 1. W 9' Wilk przerwał akcję gospodarzy podał idealnie do Anglart ten wyłożył piłkę Cheblowi mocny strzał bramkarz bez szans 1 : 1. Później gramy swoje ale marnujemy dogodne sytuacje do zdobycia gola i dopiero w 21' Kryjak podaje do Raka lekki strzał ale kiks stopera i bramkarza powoduje że piłka wpada do bramki 2 : 1. W 24' rzut wolny wykorzystuje Chebel który uderza pod poprzeczkę i prowadzimy 3 : 1. Gdy wydawało się że mamy wszystko pod kontrolą strzał z dalszej odległości gospodarze zamieniają na bramkę i jest 3 : 2. W 36' strzał Chebla z rzutu wolnego bramkarz wypuszcza przed siebie nabiegający za uderzeniem Szmołda przytomnie dobija obok niego 4 : 2. W 37' ładna akcja Szmołda podaje do Chebel ładny strzał w róg bramki i na przerwę schodzimy prowadząc 5 : 2. Wysoki wynik chyba spowodował zbyt dużą chęć zdobywania bramek bo zapomnieliśmy wogóle o obronie i w 15' tracimy gola na 5 : 3 a w 22' po rzucie wolnym nasz bramkarz wypuszcza piłkę z rąk przeciwnik 3 razy dobijają piłkę przy biernej postawie naszych zawodników i robi się nerwowo bo jest 5 : 4. W 38' zagranie piłki w pole karne przeciwnik zatrzymuje ręką i sędzia dyktuje rzut karny który pewnym strzałem na bramkę zamienia Bożek. Niestety w doliczonym czasie bo w 41' piłka za obrońców strzał nad naszym bramkarzem i znowu jest nerwowo 6 : 5. Sześć minut po czasie przeprowadzamy kontrę Wrożyna podaje do Chebel który minął obrońcę strzelił obok bramkarza i po nerwowej grze szczególnie w drugiej połowie wygrywamy mecz 7 : 5.

Przypominam że trenujemy poniedziałek 17.30 wtorek 16.00 w środę gramy mecz ligowy ze Stadionem Śląskim o 17.30 a w czwartek trening o 19.00. Zapraszam i gratuluję zwycięstwa.

2018-09-01 11:00