2021-02-01 08:04  -  Zarząd

Podaruj nam swój 1%

Podaruj nam swój 1%

Unia Kosztowy zaprasza do wsparcia projektu AKTYWNIE W KOSZTOWACH. Dla niewtajemniczonych prezentujemy stworzony jakiś czas temu filmik promujący to przedsięwzięcie. Ogladając go teraz, po 3 latach od startu programu, można z satysfakcją powiedzieć, że plany grupy zapaleńców pod kierownictwem Rafała Włoska są konsekwentnie realizowane. Chętni do wsparcia tej inicjatywy swoim 1% podatku proszeni są o podanie celu szczegółowego "AKTYWNIE W KOSZTOWACH"".  Na subkoncie tym  zebraliśmy w ubiegłym roku 11 200 zł. Kwota ta w całości została przekazana Parafii Kosztowy z przeznaczeniem na budowę przykościelnego placu zabaw. Tegoroczne datki zostaną przeznaczone na dodanie kolejnych atrakcji. Dla przypomnienia warto dodać, że latach 2018-2019 zebraliśmy na tym subkoncie ponad 25 tys. zł na co wybudowana została siłownia napowietrzna przy budynku dawnego gimnazjum.  


Dla tych z Państwa którzy chcieliby przeznaczyć swój 1% na działalność klubu Unia Kosztowy przygotowaliśmy subkonto KLUB. Środki zebranym na tym koncie zostaną przeznaczone na nasz obiekt (chodzi głównie o wydłużenie boiska). W związku z tą inwestycją planujemy w najbliższym czasie zakup kilkuset metrów kwadratowych trawy z rolki oraz modernizację ogrdzenia. Na ten cel potrzebujemy jeszcze około 38 tys. zł. W ubiegłym roku na  subkonto KLUB wpłynęło 32 685 zł. Dziękujemy za to wsparcie. Tylko dzieki temu mogliśmy utrzymać kosztowski obiekt piłkarski (roczny koszt, bez żadnych inwestycji wynosoi około 80 tys. zł). Dodatkowo, udało się sfinansować zakup nowych lamp na boisko sztuczne (około 16 tys, zł), oraz przeprowadzić roboty ziemne związane z wydłużeniem boiska o (koszt 15 tys. zł w tym 8 tys. zł z dotacji Urzędu Miasta Mysłowice

Jeszcze raz dziękujemy tym z Państwa, którzy przekazali swój 1% podatku w roku ubiegłym (niezależnie od celu szczegółowego). Klub Unia Kosztowy, dzięki Państwa zaangażowaniu po raz kolejny zebrał najwięcej ze wszystkich mysłowickich organizacji pożytku publicznego. Jest to dla nas ogromna satysfakcja. Odczytujemy to także, jako akceptację lokalnego środowiska dla podejmowanych przez nas działań. 


KRS 0000229223


Filmik promujące inicjatywę Aktywnie w Kosztowach poniżejGaleria:


boisko 2020 obrazek 1
boisko 2020 obrazek 2
boisko 2020 obrazek 3
boisko 2020 obrazek 4
boisko 2020 obrazek 5
boisko 2020 obrazek 6