Pniówek Pawłowice

3

:

9

71' Unia Kosztowy Robert Urbanek Tomasz Szafarczyk
66' Pniówek Pawłowice
57' Unia Kosztowy Fabian Cichy Robert Urbanek
56' Unia Kosztowy Robert Urbanek Fabian Cichy
55' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek Fabian Cichy
45' Pniówek Pawłowice
42' Pniówek Pawłowice
36' Unia Kosztowy Łukasz Okoń Fabian Cichy
28' Unia Kosztowy Tomasz Szafarczyk Robert Urbanek
20' Unia Kosztowy Patryk Snarski Tomasz Szafarczyk
17' Pniówek Pawłowice
15' Unia Kosztowy Patryk Wyłupek Tomasz Szafarczyk

Sparing - Pniówek '74 Pawłowice

Kolejny rywal, któremu braki kadrowe (bez bramkarzy!), nie pozwoliły na "pełne" rozegranie meczu kontrolnego.

Skupiając sie na nas...

Mając osłabionego przeciwnika, nie potrafliliśmy pokazać "mądrości" w grze. Nie chcieliśmy "pograć" tylko strzelać gole za wszelką cenę. Tylko kilka akcji, było składnych, przemyślanych i wykończonych. To nie jest styl, jakiego szukamy. Co z tego, że wygraliśmy. Potrzebujemy jakości!

I z wygranego sparingu, można wyciągnąć lekcję. W naszym przypadku - brak koncetracji po strzelonym golu. Dwukrotnie, przeciwnik zdobył gola, po kilku minutach po nas.

We wtorek - kolejna okazja do testu: sparing z Młodą Gieksą. Oby już zaskoczyło...