2

:

4

77' KS Mydlice
64' Unia Kosztowy Maks Puchalski Patryk Snarski
60' Unia Kosztowy Adam Kubica Patryk Snarski
59' Unia Kosztowy Tomasz Szafarczyk Patryk Snarski
53' KS Mydlice
42' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Patryk Snarski

Co można powiedzieć drużynie kiedy gra słabo ale wygrywa?

Kiedy wynik brzmi 4:2 na naszą korzyść?

Gdyby to był mecz ligowy każdy by 3 pkt przyjął bez zastanowienia, lecz to jest sparing, gdzie w sparingach chcemy budować grę i narzucić swój styl, tym bardziej gdzie jedziemy do rywala z którym wygraliśmy 10:3 w listopadzie!

Gramy 3x30 min

Pierwsza połowa to nic przyjemnego dla oka, ciężki żmudny futbol. Kolejne pierwsze 5 min wymieniamy podania, rozgrywamy od tyłu, ale dojeżdżając pod pole karne przeciwnika kończy się  na rywalu. Po 5 min wchodzą stare demony, gra chaotyczna, byle jaka, byle pozbyć się piłki.

W drugiej połowie wychodzimy na prowadzenie, gramy ale fatalne błędy w obronie i po wznowieniu gry od bramki dajemy prezent rywalom. Następne dwie bramki padają po stałym fragmencie gry! Brawo Snikers za asysty.

W trzeciej odsłonie, całkowite wykorzystanie zmęczenia rywala przez Maksa Puchalskiego który próbował wjeżdżać w pole karne przeciwnika co kończy się jego bramką.

Jedyne co może usprawiedliwić chłopaków to pierwszy mecz po chorobie czy kontuzjach bo aż 5 zawodników wraca z "szpitala", dużo biegania 90 minut. Podziękowania dla zawodników z rocznika 2009 Maksa Puchalskiego i Krzysia Ceglarka którzy by spokojnie odnaleźli się w naszej drużynie.

Nie pozostaje nic innego jak podnieść głowy do góry, wziąć się do roboty na treningach i walczyć o miejsce w składzie!