UNIA KOSZTOWY 5:2 GRUNWALD RUDA ŚL.

5

:

2

Dzisiaj naszym przeciwnikiem była drużyna Grunwaldu Ruda Śl. Nasza drużyna wygrała zasłużenie 5:2

W pierwszej połowie naszym założeniem było aby jak najszybciej zdominować rywala i strzelić bramkę, która da nam więcej komfortu. Na bramkę czekaliśmy do 16min gdzie w zamieszaniu pod bramką przeciwnika najlepiej odnalazł się Gemborys i wyszliśmy na prowadzenie 1:0.  Nasza gra jednak stała się nieco chaotyczna i zaczęliśmy popełniać błędy szczególnie w obronie co powodowało, że rywal miał okazje do strzelenia bramki. Pod koniec pierwszej połowy popełniamy błąd w kryciu i rywal strzela nam bramkę na 1:1

W drugiej połowie nasza drużyna zaczęła śmielej atakować i wydawało się, że bramka jest kwestią czasu ale bramkarz drużyny Grunwaldu fantastycznie poradził sobie ze strzałami Gemborysa i Urbanka.  Udaję nam się strzelić na 2:1 po akcji Pauliny Kociuby, która dograła do Kujawy, a ten wykończył sytuację . Nasza drużyna grała coraz lepiej i już po chwili wychodzimy na prowadzenie 3:1 po ładnej indywidualnej akcji Gemborysa. Kolejna bramka padła po szybkiej kontrze, którą wykończył z wielkim spokojem Proksa. Bramka na 5:1 to już STADIONY ŚWIATA kiedy to Gemborys popisał się ładnym technicznym strzałem, piłka trafiła w okienko bramki odbijając się jeszcze od poprzeczki. Niestety pod koniec meczu rywal wykonuje rzut wolny i tracimy bramkę na 5:2

Dzisiaj po raz pierwszy mogliśmy zagrać na dużym boisku więc uważam, że mogła być to przyczyna lekkiego zagubienia w pierwszej połowie. W drugiej połowie już lepiej wykorzystywaliśmy przestrzeń i nasza gra wyglądała na bardziej poukładaną.

2018-09-05 16:00