GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

5

:

2

60' GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA Miłosz Weber
59' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys
56' Unia Kosztowy Daniel Proksa
50' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys
48' Unia Kosztowy Piotr Kujawa
21' GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA Adam Wójcik
16' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys

Dzisiaj naszym przeciwnikiem była drużyna Grunwaldu Ruda Śl. Nasza drużyna wygrała zasłużenie 5:2

W pierwszej połowie naszym założeniem było aby jak najszybciej zdominować rywala i strzelić bramkę, która da nam więcej komfortu. Na bramkę czekaliśmy do 16min gdzie w zamieszaniu pod bramką przeciwnika najlepiej odnalazł się Gemborys i wyszliśmy na prowadzenie 1:0.  Nasza gra jednak stała się nieco chaotyczna i zaczęliśmy popełniać błędy szczególnie w obronie co powodowało, że rywal miał okazje do strzelenia bramki. Pod koniec pierwszej połowy popełniamy błąd w kryciu i rywal strzela nam bramkę na 1:1

W drugiej połowie nasza drużyna zaczęła śmielej atakować i wydawało się, że bramka jest kwestią czasu ale bramkarz drużyny Grunwaldu fantastycznie poradził sobie ze strzałami Gemborysa i Urbanka.  Udaję nam się strzelić na 2:1 po akcji Pauliny Kociuby, która dograła do Kujawy, a ten wykończył sytuację . Nasza drużyna grała coraz lepiej i już po chwili wychodzimy na prowadzenie 3:1 po ładnej indywidualnej akcji Gemborysa. Kolejna bramka padła po szybkiej kontrze, którą wykończył z wielkim spokojem Proksa. Bramka na 5:1 to już STADIONY ŚWIATA kiedy to Gemborys popisał się ładnym technicznym strzałem, piłka trafiła w okienko bramki odbijając się jeszcze od poprzeczki. Niestety pod koniec meczu rywal wykonuje rzut wolny i tracimy bramkę na 5:2

Dzisiaj po raz pierwszy mogliśmy zagrać na dużym boisku więc uważam, że mogła być to przyczyna lekkiego zagubienia w pierwszej połowie. W drugiej połowie już lepiej wykorzystywaliśmy przestrzeń i nasza gra wyglądała na bardziej poukładaną.

2018-09-05 16:00