2018-09-08 21:02  -  K. J.

V liga D2 3 kolejka - Podział punktów w Katowicach

Herb klubu UKS Szopienice
Herb klubu Unia Kosztowy

UKS Szopienice

vs

Unia Kosztowy

1

:

1

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
44' Unia Kosztowy Adam Błotko
4' UKS Szopienice Alan Opaszowski

61 minut gry i tylko 2 bramki wydawało by się że emocji nie było jednak wszyscy, którzy zdecydowali się na przybicie na boisko (lotnisko) do Katowic pomimo deszczowej pogody chyba nie żałował - emocji nie brakowało: świetne akcje drużynowe, pojedynki indywidualne oraz sporo walki sportowej towarzyszyły nam przez cały mecz. Jak powiedział trener Unii po meczu zawodnikom pewnie po 10 minutach gry remis bralibyśmy w ciemno, jednak po ponad godzinie gry chyba pozostaje niedosyt i to nie lekki. Mecz miał rożne fazy gry: dominacja zdecydowana gospodarzy - potwierdza bramka zdobyta już w czwartej minucie meczu przez zawodnika Szopienic  nr 7 (ponieważ weszło RODO pominiemy nazwiska;) ). Po pierwszym kwadransie mecz nieco się wyrównał ciśnienie zeszło z naszych zawodników i oprócz nerwowego wybijania piłki zaczęliśmy starać się grać w piłkę jednak dalej były z tym problemy lecz z każdą minuta wyglądało to coraz lepiej - potwierdzeniem tej sytuacji może potwierdzić wyśmienita sytuacja dokładnie w ostatnich sekundach 1 połowy kiedy to praktycznie mieliśmy sytuacje sam na sam lecz piłka po strzale ,,Kiera" musnęła tylko poprzeczkę. Do szatni schodzimy przegrywając 1:0...
10 minut przerwy było nam chyba konieczne aby zacząć grać zupełnie inny mecz - tym razem pierwsze 15 minut to dominacja naszej drużyny, dzięki czemu wyrównujemy stan meczu po wspaniałym golu Adama B. z rzutu wolnego (podziałał magiczny chlorek?) przy krótkim słupku. Ostatni kwadrans meczu to prawdziwy rollercoaster i sytuacje z obu stron jednak bramkarze lub defensywa nie popełniła więcej błędów, a strzelcom natomiast brakowało nieco szczęścia.
Brawa dla zawodników za wysiłek bo było trochę metrów do przebiegnięcia, a rodzicom za wspaniały i kulturalny doping podczas całego meczu.

P.S.
Poniedziałki (koszulki niebieskie)
Środy (koszulki żółte)
Czwartki koszulki czerwone)
Pozdrawiam

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2018-09-08 11:00
Gospodarze:
UKS Szopienice
Goście:
Unia Kosztowy

Skład:

Zawodnik Pozycja Czas Zmiennik
Bartosz Gurzkowski bramkarz
Szymon Purzyński bramkarz
Antoni Bautista obrońca
Jakub Sikora obrońca
Oskar Noga obrońca
Adrian Richter pomocnik
Arkadiusz Król pomocnik
Patryk Wyłupek pomocnik
Robert Urbanek pomocnik
Tomasz Szafarczyk pomocnik
Wojciech Gemborys pomocnik
Adam Błotko napastnik
Adam Kubica obrońca/pomocnik
Daniel Proksa obrońca/pomocnik
Fabian Cichy obrońca/pomocnik
Piotr Kujawa pomocnik/napastnik