2020-07-04 19:28  -  Unia Kosztowy

Sparing nr.1-UNIA KOSZTOWY-MKS SIEMIANOWICZANKA

Dzisiaj o godzinie 11.00 nasza seniorska drużyna mierzyła się w meczu sparingowym  z zespołem występującym w klasie okręgowej MKS Siemianowiczanka-mecz odbył się na boisku Stal Chełm Śląski. Fantastycznie przygotowana płyta boiska zapraszała do kombinacyjnej gry i rzeczywiście trzeba powiedzieć że oba zespoły próbowały kreować grę-wiele sytuacji,strzałów i interwencji bramkarzy,kibice nie mogli narzekać na emocje. Niestety zawodnicy naszego zespołu nie ustrzegli się kilku rażących błędów wskutek czego przegraliśmy ten sprawdzian 2:3 bramki dla naszej drużyny strzelili: zawodnik testowany oraz Maciej Wolny (rzut karny). W związku z nieobecnością (P.Adamka,T.Pruszcza,-urlopy oraz W.Kocurek-kontuzja,Ł.Matera-testy w klubie wyższej ligi) w meczu tym trener miał okazję sprawdzić kilku młodych zawodników-w pierwszej połowie na boisku znajdowało się 7 młodzieżowców, w drugiej 8 młodzieżowców a więc zadanie postawione sztabowi szkoleniowemu czyli odmładzanie kadry rozpoczęte. Był to sprawdzian który dał wiele odpowiedzi trenerom naszej drużyny.Skład Unia Kosztowy-1 połowa-Opiela-Malik,Bednarz,Testowany,Adamek J.-Testowany,Testowany-Kowalski,Nowakowski-Sawicki,Gemborys 2 połowa-Opiela-Testowany,Jacenik,Kamiński-Testowany,Kiwior,Testowany,Testowany,Fahrenholt- Testowany,Wolny

Od poniedziałku kadra zespołu zostanie określona i będzie liczyła 20 zawodników będzie to mieszanka młodości z doświadczeniem oraz będzie to czas na budowę zespołu który ma sprostać wymaganiom gry na 4 ligowym szczeblu.