2020-07-09 16:33  -  mrozu

Sparing nr. 2 - GKS Tychy

W dniu wczorajszym środa 08.07.2020 na świetnie przygotowanym boisku w kompleksie sportowym na ulicy  Andersa w Tychach mieliśmy okazję nadprogramowo zmierzyć swoje siły z drużyną GKS Tychy złożoną z kilku zawodników pierwszej drużyny, drużyny rezerw,testowanych oraz kilku z drużyn młodzieżowych.

Przede wszystkim trzeba podkreślić że był to zespół dobrze prezentujący się zarówno pod względem fizycznym,motorycznym i piłkarskim czyli po piłkarsku zespół klasowy jak na 4 ligowe realia. Pierwsza połowa to wysokie tempo i kilka świetnych akcji pod jedną i drugą bramką, z dużą ilością stałych fragmentów gry zakończona naszym zwycięstwem 4-2 po bramkach: zawodnika testowanego,D.Kowalskiego,T.Pryszcza,Sz.Gemborysa.

Druga połowa to zarówno u przeciwnika jak i u nas kilka zmian w składzie ale nasz zespół również próbował innego ustawienia. Gra to tak jak w pierwszej połowie wymiana uprzejmości w postaci sytuacji bramkowych z jednej i drugiej strony ale niestety skuteczniejsi byli nasi przeciwnicy którzy zdobyli 2 bramki i mecz zakończył się remisem 4-4.

Skład UNIA KOSZTOWY-1 połowa-Opiela-Kamiński,Bednarz,Testowany,Matera-Pryszcz,Kowalski,Testowany,Nowakowski-Gemborys,Sawicki  ponadto grali P.Adamek,Fahrenholt, Adamek, Malik,Wolny, Testowany x 6.

Kolejnym naszym sparing partnerem nr.3  już w sobotę 11.07.2020 o godzinie 12.00 będzie Spójnia Landek- mecz odbędzie się na boisku w Landku.