10

:

5

W swoim kolejnym meczu ligowym rywalizowaliśmy z drużyną MKS Siemianowiczanki.

Początek spotkania dosyć spokojny z obu stron. Dopiero w 12 minucie gospodarze po indywidualnej akcji jednego z zawodników wychodzą na prowadzenie. Szybko rzucamy się do odrabiania strat i 4 minuty po stracie bramki wyrównujemy za sprawą dobrze dysponowanego Marcela Krawczyka, który parę minut później wykłada piłkę Borysowi, ten zdobywa bramkę  i wychodzimy na prowadzenie. Niestety pod koniec pierwszej połowy nasi przeciwnicy skutecznie nas kontrują i remisując "schodzimy do szatni".

Druga połowa niestety zupełnie nieudana w naszym wykonaniu. Brak zdecydowania i zorganizowania w obronie powoduje, że szybko tracimy trzy kolejne bramki. Z przodu nadzieję jeszcze daje gol Oliego na 6:3 jednak w naszych atakach brakuję nieco większej chęci strzelenia bramki co przełożyło się na małą liczbę strzałów naszego zespołu. Ostatecznie mecz przegrywamy 10:5. Na wyróżnienie zasługuje postawa Marcela Krawczyka oraz Borysa Belicy jednak dobra gra dwóch zawodników to zdecydowanie za mało by wygrać cały mecz.

Bramki dla Unii:

16' - Marcel Krawczyk

19' Borys Belica

41' Oliwier Pytlasiński

52' Marcel Krawczyk

55' Rafał Majcherczyk

2020-10-04 15:00