GKS Gieksa 2 Katowice

4

:

8

63' GKS Gieksa 2 Katowice Dusza Patryk
53' GKS Gieksa 2 Katowice Jarosz Szymon
51' Unia Kosztowy Szymon Chebel
50' Unia Kosztowy Kamil Rak Szymon Chebel
49' GKS Gieksa 2 Katowice Kurek Szymon
46' GKS Gieksa 2 Katowice Chmielowski Mikołaj
44' GKS Gieksa 2 Katowice Kartaszow Aleks
39' GKS Gieksa 2 Katowice Jarosz Szymon
26' GKS Gieksa 2 Katowice Łapot Krzysztof
18' Unia Kosztowy Szymon Bożek Kamil Kępa
12' Unia Kosztowy Kamil Kępa Szymon Chebel
9' GKS Gieksa 2 Katowice Kurek Szymon

Drużyna GKS po zawirowaniach na początku sezonu kiedy grając na dwóch frontach nie odnosili sukcesów i coraz realne było zagrożenie walki o utrzymanie zmieniła taktykę i postanowili walczyć o punkty przyjeżdżając do nas w maksymalnej ilości czyli 18 zawodników i w najsilniejszym składzie jaki zebrali z dwóch klas sportowych w tym roczniku. Mimo wszystko było widać że boją się nas bo ustawili się w niskim pressingu i czekali na nasz błąd i kontrę. Udało im się to w 9' i chociaż wydaje mi się że bramka padła ze spalonego nie ulega wątpliwości że o utracie gola zadecydował błąd krycia. Ruszamy do ataku i w 12' Chebel wrzuca piłkę z prawej strony a zamykający akcję z lewej Kępa strzela do pustej bramki 1 : 1. W 18' Kępa z rzutu rożnego wrzuca piłkę w pole karne zamieszanie piłka trafia do Bożka który popisuje się kapitalnym mocnym uderzeniem pod poprzeczkę i prowadzimy 2 : 1. Niestety jak zwykle na boisku Wesołej prześladuje nas pech w 26' po rzucie rożnym wybijamy piłkę ta wraca na " 5 " brak wyjścia jednego obrońcy powoduje że nie ma spalonego strzał obok Wojtka i na przerwę schodzimy remisując 2 : 2. Niestety zmiana bramkarza nie wyszła nam na dobre bo zaraz na początku drugiej połowy strzał z daleka i tracimy przypadkowego gola 2 : 3 za chwilę piłka nad naszym bramkarzem wpada do bramki 2 : 4 a w 11' po nieudanym dośrodkowaniu z prawej strony znów piłka nad naszym bramkarzem wpada do bramki 2 : 5 i tak samo w 14' po rzucie wolnym.  Bramki z niczego nie załamały nas i w 15' akcja Chebla prawą stroną podanie do środka zamykający akcję Rak strzela do pustej 3 : 6 a w 16' błąd bramkarza gości który nabija atakującego go Chebla piłka wpada do bramki 4 : 6. Kiedy wydawało się że zaczniemy odrabiać straty w 18' nasz obrońca nie wiadomo dlaczego podaje piłkę do środka do przeciwnika któremu nie pozostało zrobić nic innego niż strzelić gola 4 : 7. W 27 bardzo nieładne zachowanie Raka który za pyskówki z sędzią zostaje ukarany karą 2' jego brak na środku obrony wykorzystuje przeciwnik i w 28' tracimy bramkę na 4 : 8.

Piwowarczyk - Filec  Rak  Ścierski  Ciepły - Szmołda  Chebel  Wilk  Kępa - Bożek  Anglart  oraz zmiennicy: Urbańczyk  Jancarczyk

Znowu wyjazdy rodzinne spowodowały że do kontuzjowanych dołączyli inni i mieliśmy tylko jednego zawodnika na zmianę. Dodatkowo zagraliśmy słaby mecz grając piłką wolno i niedokładnie co przy agresywnie grających zawodnika GKS powodowało częste straty piłki a nasi obrońcy nie nadążali za szybkimi napastnikami.

UWAGA:  zmieniają się terminy treningów: poniedziałek i czwartek 19.00 wtorek normalny trening 16.00 - 17.30 i w środę motoryka 17.30. W tą środę czyli 03 października gramy wyjazdowy mecz z liderem Ruchem Chorzów. Wyjazd z klubu o 14.00. Liczę na 100% obecność.

2018-09-29 11:00