Zwycięstwo z Gieksą!

2

:

7

Kolejne spotkanie IV Ligi Okręgowej E2 Orlik - grupa 2 rozegraliśmy w Katowicach z miejscową Gieksą!

Od początku meczu wskoczyliśmy na "wysokie obroty" grając bardzo konkretnie w ataku i szczelnie w obronie. Pierwszą bramkę zdobywamy w 5' minucie za sprawę wszędobylskiego Dominika Czajkowskiego. Minutę później mamy już 0:2, strzelcem bramki Krzysztof Piotrowski. Spotkanie mamy pod kontrolą, bardzo dobre interwencje w defensywie naszych obrońców - Jakuba Wazińskiego i Szymona Helwinga dają nam luz w akacjach ofensywnych. Kolejne bramki padają po składnych akcjach zespołowych, a zdobywają je kolejno: Szymon Lityński x2 oraz Szymon Rotko. Na przerwę schodzimy z wynikiem 0:5. Druga połowa w naszym wykonaniu na troszkę mniejszej intensywności. Do głosu zaczynają dochodzić zawodnicy Gieksy, ale dzięki dobrym interwencją Dominika Seweryna dalej utrzymujemy '0' z tyłu. Od 40' do 50' minuty znowu tworzymy sytuacje, które dają nam bramki. Doskonały strzał z dystansu 'Czajnika' oraz akcja lewą stroną Szymona Michalskiego znajdują drogę do bramki - 0:7! Po tych dwóch bramkach opadliśmy z siły, czego efektem były dwa gole przeciwników i spotkanie kończymy wynikiem 2:7.

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i serce włożone w to spotkanie.