GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA

3

:

1

52' GKS URANIA 1 RUDA ŚLĄSKA Kamil Sawielewicz
44' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys
30' Unia Kosztowy Adam Błotko
27' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys

W sobotę rozgrywaliśmy u siebie mecz z Urania Ruda Śląska. Rywal, który znajdywał się bezpośrednio za naszymi plecami w tabeli więc wiadome było, że ten mecz nie będzie należał do łatwych i będziemy musieli grać z wielkim zaangażowaniem.

Nasza drużyna od samego początku była drużyną dominującą ale i rywal potrafił przedostać się pod naszą bramkę i oddać groźny strzał.  Pierwszą bramkę zdobywamy dopiero w 20 min za sprawą Gemborysa. Ta bramka dodała nam wiatr w żagle i coraz częściej stwarzaliśmy sobie sytuacje głównie za sprawą naszych zawodników wahadłowych.  Pod koniec pierwszej połowy Błotko wykorzystuje sytuację sam na sam i schodzimy do szatnie z wynikiem 2:0.

Początek drugiej połowy to dominacja przeciwnika, który podszedł wysoko i zmusił nas do błędów w obronie lecz z każdą minutą nasza drużyna się rozkręcała i stwarzaliśmy coraz częściej sytuację podbramkowe. Jedna z nich zakończyła się bramką Gemborysa i było 3:0. Niestety pod koniec meczu Urania strzela nam bramkę na 3:1 i zrobiło się trochę nerwowo ale nasi chłopacy grali mądrze i dowieźli zwycięstwo do końca !

2018-09-29 13:00