Unia Kosztowy

12

:

3

Mecze ze Spartą Katowice maja swoją historię, pomimo że jest to pierwszy sezon rozgrywkowy naszych chłopców. Do tej pory były to pojedynki bardzo wyrównane, bez względu na to czy toczyły się na trawie czy na hali. Dziś Spartanie udzielili nam surowej lekcji. Byli szybsi, bardziej agresywni i pokazali jak się gra zespołowo. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim zwycięstwem Katowiczan 9:1. Druga część meczu była bardziej wyrównana. Widać było większe zaangażowanie w grę. Dalej przeważała Sparta, ale potrafiliśmy się już przedostać kilkukrotnie na ich połowę i zagrozić ich bramkarzowi. Po meczu zawodnicy podziękowali przeciwnikom i zwyczajowo poszli podziękować swoim rodzicom, ale... ich już na trybunach nie było.

2018-10-09 16:00