Unia Kosztowy

3

:

3

67' Unia Kosztowy Dawid Jancarczyk Kamil Rak
58' Stadion Śląski
54' Stadion Śląski
43' Stadion Śląski
17' Unia Kosztowy Szymon Bożek Artur Filec
4' Unia Kosztowy Szymon Bożek Kamil Rak

Życie uczy że nie ma ludzi nie zastąpionych tylko trzeba dać innym szansę. Właśnie na tym meczu była taka okazja bo przystąpiliśmy do niego bez dwóch podstawowych napastników Anglarta i Chebla. Pierwsza połowa to wyrównany mecz my gramy spokojnie dokładnie i w 4' kapitalne podanie Raka za obrońców idealnie w tempo do wybiegającego Szymka Bożka który sam przed bramkarzem z dużym spokojem i precyzją umieszcza piłkę w bramce 1 : 0. W 17' jak na treningu tym razem Filec podaje prostopadłą piłkę między dwóch obrońców w tzw uliczkę idealnie w tempo do Bożka kopia sytuacji i prowadzimy 2 : 0. Jeszcze dwukrotnie mogliśmy zdobyć gole ale po idealnych podaniach do Ciepłego i wyjściach sam na sam z bramkarzem ten za pierwszym razem niepotrzebnie przekładał piłkę z lewej na prawą nogę i jego strzał został zablokowany a za drugim razem uderzył niepewnie i lekko i bramkarz zdążył prawidłowo zareagować wybijając piłkę na róg. Niestety odnowienie kontuzji plus nowe wykluczyły niektórych zawodników z gry co przy dużym nasłonecznieniu i wysokiej temperaturze oraz braku zmienników spowodowało że brakło nam trochę sił  w drugiej połowie a konsekwencją tego były niedokładne podania proste straty i co najważniejsze braki odbioru piłki przeciwnikowi. Rozpędzona drużyna Stadionu wspomagana nie panującym nad pozycjami spalonego sędzią raz za razem zagrażała naszej bramce i tylko kapitalnym interwencjom naszego bramkarza Dominika Urbańczyka straciliśmy tylko trzy bramki przegrywając w 23' 2 : 3. Przesunięcie Raka z obrony na atak okazało się bardzo dobrym posunięciem bo w 32' jego waleczność spowodowała że wykorzystał niezdecydowanie obrońców i wbiegł z piłką w pole bramkowe strzał z bliskiej odległości został zablokowany przez bramkarza ale piłka trafiła do Jancarczyka który strzela do pustej bramki i chociaż po pierwszej połowie wydawało się że zwycięstwo jest pewne to po meczu odetchnęliśmy z ulgą ciesząc się z remisu.

Urbańczyk - Ścierski  Rak  Kryjak  Skrzeczyna - Bożek  Wilk  Filec  Kępa - Ciepły  Szmołda  oraz zmiennicy: Piwowarczyk  Długosz  Jancarczyk

W tym tygodniu trenujemy: poniedziałek czwartek o 19.00 wtorek 17.30 motoryka środa 17.00 i w niedzielę o godzinie 10.00 gramy u siebie mecz ligowy z UKS Ruch Chorzów.

2018-10-13 12:00