2021-03-14 21:47  -  MD

Sparingi 13.03

W zeszłą sobotę na własnym boisku podejmowaliśmy w meczach sparingowych dwie drużyny z którymi już wcześniej mieliśmy okazję się mierzyć. Pierwszy sparing to pojedynek z drużyną CKS Czeladź- dobra, odpowiedzialna gra w obronie oraz wysoki pressing na połowie przeciwnika powoduje że w tym meczu nie pozwalamy naszym rywalom na zbyt wiele. Dokładając dobrą skuteczność w ataku mecz kończymy wysokim zwycięstwem 13:3.

Unia w składzie: Wysogląd (Br),  Rotko, Pieprzyk, Durał, Konowalski, Krawczyk, Tuszyński, Romańczuk, Deinek, Majcherczyk

W drugim sparingu naszym rywalem była drużyna MKSu Mysłowice. Pierwsza połowa przeciętna w naszym wykonaniu, zbyt łatwo pozwalamy na rozgrywanie akcji rywalom co przekłada się na dwie stracone bramki. Kilka motywujących słów w przerwie i wychodzimy na drugą połowę meczu, która z minuty na minutę wyglądała coraz lepiej w naszym wykonaniu. W końcu udaje nam się znaleźć drogę do bramki gości za sprawą Milana Sosnowskiego ( 5 bramek w spotkaniu) dokładając do tego dobrą grę w obronie (na wyróżnienie w szczególności zasługuje Maks Chojkowski) wygrywamy mecz 6:3

Unia w składzie: Gomułka/Wrożyna (Br) , Filipek, Jasiński, Opałka, Brożek, Chojkowski, Sosnowski, Pytlasiński, Dwojak