Ruch Radzionków

6

:

4

78' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Daniel Proksa
62' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Eryk Wróbel
50' Ruch Radzionków
41' Ruch Radzionków
35' Ruch Radzionków
30' Ruch Radzionków
21' Ruch Radzionków
7' Unia Kosztowy Marcel Kapusta Adam Sosnowski
6' Ruch Radzionków
2' Unia Kosztowy Marcel Kapusta

Sparing - Ruch Radzionków

Kolejny trzecioligowiec na naszym rozkładzie jazdy meczów sparingowych. Tym razem - SMS Ruch Radzionków.

Ciekawa drużyna klasy sportowej, pokazała, że grać w piłkę potrafi mając kilku szybkich i silnych zawodników.

I to właśnie oni nadawali ton w swojej ekipie.

Sam mecz, to Unia lepiej rozpoczęła. Już w 2', po niezłej drużynowej akcji, po raz pierwszy trafia Marcel Kapusta. Gospodarze, odpowiadają po czterech minutach. Nasz cios kontrujący - po kilkudziesięciu sekundach. Idealne podanie Adama Sosnowskiego, wykorzystuje ponownie Marcel. Wychodzimy na prowadzenie i gra dobrze się układa. Niestety do momentu, kiedy kontuzje odnieśli dwaj Adamowie: Sosnowski i Kubica. Zaczęły się mnożyć błędy w obronie, bezlitośnie wykorzystane przez rywala. Pierwszą połowę, kończymy z wynikiem 4-2.

Po zmianie stron i zmianach personalnych, pozwalamy na więcej swobody Cidrom i robi się 6-2. Mocno zaczynamy gonić wynik. Dwukrotnie trafia Kapusta, po asystach Wróbla i Proksy. 6-4. Lepiej nastawiony celownik i więcej opanowania Marcela, powinno dać przynajmniej wyrównanie a sam strzelec, w tym meczu zostałby supersnajperem.

Kończymy mecz z niekorzystnym wynikiem ale gra mogła się podobać. Kompletnie niepotrzebne błędy (w tym dwa bramkarzy) zamazują pozytywny obraz gry. Praca powoli procentuje. Brawo!

Uwaga! W poniedziałek nie ma treningu. Gramy we wtorek sparing z Podlesianką.

2021-03-14 12:00