Unia Kosztowy

1

:

2

W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy mecz z drużyną Grunwaldu Ruda Śl. rywal niby z dołu tabeli ale dzisiaj postawił nam wysoko poprzeczkę. Wygrana 2:1 nie przyszła łatwo ale najważniejsze, że drużyna dowiozła zwycięstwo do końca.

Mecz od początku do końca trzymał w napięciu, a obie drużyny grające dobrze w obronie rzadko dopuszczały napastników do sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie gra głównie toczyła się  w środku pola tylko czasami uruchamialiśmy naszym bocznych pomocników co przynosiło nam tylko rzuty rożne. Dopiero pod koniec pierwszej polowy przeprowadzamy szybką kontra i po składnej akcji Kujawa asystuje Gemborysowi. Zaraz po strzeleniu bramki nasza drużyna szybko przechwytuję piłkę i jest okazja na podwyższenie rezultatu ale na nasze nieszczęście bramkarz Grunwaldu skutecznie interweniuje.

W drugiej połowie na początku tracimy bramkę po rzucie rożnym i zrobiło się 1:1. Nasza drużyna jednak się nie załamał i ruszyła do ataku i już po kilku minutach naszego naporu na bramkę Grunwaldu wychodzimy na prowadzenie 2:1 za sprawą Gemborysa, któremu asystuje Jarema. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.  Trzeba w dużej mierze pochwalić chłopaków za grę defensywną do samego końca.