Unia Kosztowy

5

:

7

Pierwszy mecz w rundzie rewanżowej Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4 udaliśmy się do Siemianowic aby zmierzyć się z wiceliderem tabeli która miała tylko jeden przegrany mecz z faworytem grupy GKS Katowice. Na boisku nie grają jednak statystyki tylko zawodnicy i to wszyscy zawodnicy – ci co zaczynają w podstawowym składzie oraz ich zmiennicy. I to właśnie nasza drużyna miała lepszą jakość całej drużyny i z każdą minutą nasza przewaga była coraz większa. 1 połowa to ciągłe prowadzenie naszych rywali jednak nasi zawodnicy cały czas gonili wynik dopóki nie straciliśmy bramki na 4:3 po której to sędzia zakończył pierwszą połowę. Największym mankamentem było zbyt łatwe pozwalanie na zdobywanie bramek przez naszych przeciwników i właśnie to chcieliśmy wyeliminować w 2 połowie. Krótka przerwa oraz kilka wskazówek podziałały na naszych zawodników motywująco i od wzięliśmy się najpierw do wyrównania wyniku a następnie do wyjścia na prowadzenie i powiększenia wyniku. W końcówce meczu po jednym ze złego wyjścia z własnej połowy straciliśmy bramkę i ostatnie minuty były nerwowe jednak w jednej z ostatnich akcji meczu wyprowadzamy zabójczą kontrę i przypieczętowujemy zwycięstwo. Zwycięstwo, które cała drużyna dedykuje Trenerowi Mateuszowi !!! W zastępstwie dzisiaj miałem możliwość poprowadzić drużynę, która wykazała się wielkim zaangażowaniem i determinacją przez cały mecz zasłużenie wygrywając. Oby tak dalej!

UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 5:7 LKS UNIA II KOSZTOWY
                                                                          (4:3)

I połowa:

PAWEŁ MICHALIK UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 5'         1 - 0

DAMIAN WSZOŁEK LKS UNIA II KOSZTOWY 11'                                     1 - 1

PATRYK DURŁAK UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 14'        2 - 1

TOMASZ DEINEK LKS UNIA II KOSZTOWY 15'                                         2 - 2

NIKODEM WOŹNIAK UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 18'   3 - 2

MILAN SOSNOWSKI LKS UNIA II KOSZTOWY 25'                                   3 - 3

FILIP WIŚNIEWSKI UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 29'      4 – 3

II połowa:

ADAM KONOWALSKI LKS UNIA II KOSZTOWY 46'                                  4 - 4

DAMIAN WSZOŁEK LKS UNIA II KOSZTOWY 51'                                     4 - 5 (RZUT KARNY)

MARCEL KRAWCZYK LKS UNIA II KOSZTOWY 55'                                 4 - 6

NIKODEM WOŹNIAK UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 58'   5 - 6

MILAN SOSNOWSKI LKS UNIA II KOSZTOWY 62’                                   5 – 7