GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA

20

:

0

58' Unia Kosztowy Wojciech Sobczak
57' GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA Michał Kowalski
55' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski
54' Unia Kosztowy Filip Młyńczak
52' Unia Kosztowy Filip Młyńczak
51' Unia Kosztowy Filip Młyńczak
49' Unia Kosztowy Jakub Iskierka
43' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
39' Unia Kosztowy Mateusz Pietrowski
34' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski
28' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
26' Unia Kosztowy Filip Młyńczak
24' Unia Kosztowy Igor Kowalczyk-Sabuda
17' Unia Kosztowy Adam Ślęzak
13' Unia Kosztowy Błażej Walicki
11' Unia Kosztowy Adam Ślęzak
10' Unia Kosztowy Filip Młyńczak
7' Unia Kosztowy Filip Młyńczak
3' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
1' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski

We wtorek 4 maja o godzinie 16:00 nasza drużyna z rocznika 2010 rozegrała swój pierwszy mecz ligowy na własnym boisku. Lepszego rozpoczęcia meczu nie mogliśmy sobie wyobrazić bo już w 1 minucie meczu strzelamy bramkę i wychodzimy na prowadzenie, którego już do końca meczu nie oddaliśmy. Mecz można było podzielić na 2 równe połowy w których zdobyliśmy po 10 goli. Świetna dyspozycja bramkarza naszych przeciwników zapobiegła utracie przynajmniej kilku bramek więcej. Na uznanie zasługuje także nasza koncentracja przez bramkarza jak i obrońców, którzy zagrali na ,,zero z tyłu". Dzięki temu zwycięstwu wyprzedzamy naszych przeciwników w następnym meczu - GKS Katowice, dzięki lepszemu bilansowi bramek. Zapowiada to bardzo ciekawy mecz w następnej kolejce 11 maja o godzinie 16:30 na Ośrodku Sportowym Hetman w Katowicach.

2021-05-04 16:00