KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE

15

:

1

60' Unia Kosztowy Szymon Michalski
59' Unia Kosztowy Adam Ślęzak
57' Unia Kosztowy Szymon Michalski
52' Unia Kosztowy Adam Ślęzak
51' Unia Kosztowy Wojciech Sobczak
45' Unia Kosztowy Mateusz Pietrowski
44' Unia Kosztowy Igor Kowalczyk-Sabuda
36' Unia Kosztowy Jakub Badacz
35' Unia Kosztowy Jakub Badacz
29' KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE Szymon Kopeć
25' Unia Kosztowy Błażej Walicki
21' Unia Kosztowy Szymon Michalski
15' Unia Kosztowy Wojciech Sobczak
11' Unia Kosztowy Dawid Słowikowski
10' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
4' Unia Kosztowy Jakub Badacz

W niedziele 16 maja o godzinie 15:00 w rozgrywkach Orlika Starszego zmierzyły się 2 Mysłowickie drużyny, które zajmowały pierwsze 2 miejsca w lidze. Gospodarze czyli zespół Unii z kompletem zwycięstw oraz drużyna Górnik Mysłowice z 1 porażką. Nasza drużyna nie pozostawiła rywalom najmniejszych szans pewnie wygrywając spotkanie 15:1. Do przerwy jednak wynik wynosił 6:1 (nasi rywale w ostatnie minucie pierwszej połowy wykorzystali błąd w komunikacji bramkarza i obrońcy którzy zderzyli się ze sobą) i zawodnik ,,Kociny" umieścił pewnie piłkę w pustej bramce. Jednak po zmianie stron sytuacja nie zmieniła się, a nasi zawodnicy z szeroką ławką zmienników cały czas prowadzili ataki na rywalach czego efektem było zdobycie jeszcze 9 goli. Po 4 zwycięstwach jesteśmy samodzielnym liderem i oczekujemy na dokończenie reszty kolejki, która zostanie rozegrana 18 maja (tylko nasz mecz był przełożony na wcześniejszy termin). W następnej kolejce rozegramy kolejny mecz derbowy, gdzie naszym rywalem będzie drużyna Lechii 06 Mysłowice - 25 maja o godzinie 17:00 na wyjeździe (będzie to ostatni mecz przed rundą rewanżową).

2021-05-16 15:00