Nie zwalniamy tempa

2

:

14

W piękny niedzielny ranek udaliśmy się do Rudy Śląskiej, a dokładnie na boisko sztuczne drużyny Wawel Wirek. Boisko które było dość małe, a porównując do naszego ,,lotniska" było malutkie. Nasi zawodnicy kapitalnie weszli w mecz i już w 1 minucie (około 30 sekundy) po mocnym pressingu prowadziliśmy 1:0. Po następnej minucie prowadziliśmy już 2:0! Przez chwilę mecz się trochę wyrównał ale to i tak drużyna Unii podwyższa wynik i prowadzimy szybko 3:0. Drużynę gospodarzy stać było tylko na strzelenie 1 gola (jednego ponieważ ostatnia bramka to samobójcza bramka naszych zawodników po braku komunikacji z bramkarzem) i po świetnej indywidualnej akcji gospodarze strzelają bramkę i mamy wynik 1:3. Jednak nasi zawodnicy wzięli szybko sprawy w swoje nogi i po chwili podwyższamy wynik zdobywając 11 kolejnych goli (a nawet 12) i ustalamy pewnie wynik meczu 2:14. Wielkie brawa dla naszych zawodników za to, że pomimo małej przestrzeni potrafili się odnaleźć, a także za zdobycie pięknych bramek po strzałach z dystansu oraz po współpracy grupowej. Zdobywamy kolejne 3 pkt oraz dzięki wysokiej wygranej osiągamy okrągłe 100 strzelonych bramek. Naszym następnym rywalem będzie nasz główny ligowy przeciwnik czyli drużyna GieKSy Katowice. Mecz rozegramy na własnym boisku w niedziele o godzinie 12:00! Biorąc pod uwagę świetny wysoki poziom w pierwszym meczu zapowiada nam się ciekawe piłkarskie widowisko.

2021-06-06 10:00