Unia Kosztowy

2

:

14

55' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
45' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
43' Unia Kosztowy Oskar Pudełko
41' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
40' Unia Kosztowy Oskar Pudełko
37' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski
33' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
32' Unia Kosztowy Oskar Pudełko
29' Unia Kosztowy Kacper Kopczyński
25' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski
18' Unia Kosztowy Bartosz Szołtysek
16' Unia Kosztowy Oskar Pudełko
7' GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA JAKUB PROCZ
4' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski
2' Unia Kosztowy Dawid Słowikowski
1' Unia Kosztowy Wojciech Gurzkowski
W piękny niedzielny ranek udaliśmy się do Rudy Śląskiej, a dokładnie na boisko sztuczne drużyny Wawel Wirek. Boisko które było dość małe, a porównując do naszego ,,lotniska" było malutkie. Nasi zawodnicy kapitalnie weszli w mecz i już w 1 minucie (około 30 sekundy) po mocnym pressingu prowadziliśmy 1:0. Po następnej minucie prowadziliśmy już 2:0! Przez chwilę mecz się trochę wyrównał ale to i tak drużyna Unii podwyższa wynik i prowadzimy szybko 3:0. Drużynę gospodarzy stać było tylko na strzelenie 1 gola (jednego ponieważ ostatnia bramka to samobójcza bramka naszych zawodników po braku komunikacji z bramkarzem) i po świetnej indywidualnej akcji gospodarze strzelają bramkę i mamy wynik 1:3. Jednak nasi zawodnicy wzięli szybko sprawy w swoje nogi i po chwili podwyższamy wynik zdobywając 11 kolejnych goli (a nawet 12) i ustalamy pewnie wynik meczu 2:14. Wielkie brawa dla naszych zawodników za to, że pomimo małej przestrzeni potrafili się odnaleźć, a także za zdobycie pięknych bramek po strzałach z dystansu oraz po współpracy grupowej. Zdobywamy kolejne 3 pkt oraz dzięki wysokiej wygranej osiągamy okrągłe 100 strzelonych bramek. Naszym następnym rywalem będzie nasz główny ligowy przeciwnik czyli drużyna GieKSy Katowice. Mecz rozegramy na własnym boisku w niedziele o godzinie 12:00! Biorąc pod uwagę świetny wysoki poziom w pierwszym meczu zapowiada nam się ciekawe piłkarskie widowisko.

2021-06-06 10:00