2018-11-10 20:56  -  Unia Kosztowy

Niezasłużona przegrana tracimy 3 miejsce

Herb klubu GKS Gieksa 2 Katowice
Herb klubu Unia Kosztowy

GKS Gieksa 2 Katowice

vs

Unia Kosztowy

4

:

1

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
54' Unia Kosztowy Szymon Chebel Szymon Ścierski
53' GKS Gieksa 2 Katowice
28' GKS Gieksa 2 Katowice
26' GKS Gieksa 2 Katowice
12' GKS Gieksa 2 Katowice

Jaki potencjał piłkarzy z dwóch klas sportowych w roczniku 2005 ma trener GKS Katowice niech będzie fakt że dwóch naszych chłopców którzy w naszej drużynie byli czołowymi zawodnikami grającymi w podstawowym składzie przeważnie przez pełny wymiar czasowy po przejściu do konkurencji wchodzą dopiero w drugiej połowie i przeważnie jak wynik jest gwarantujący sukces. Pomimo tego nasza drużyna zagrała kapitalny mecz a wynik w żadnym przypadku nie jest odzwierciedleniem tego co działo się na boisku. Po odsłuchaniu dyktafonu w pierwszej połowie ilość sytuacji bramkowych była na tym samym poziomie my 6 oni 5 z czego wykorzystali 3 prowadząc do przerwy 3 : 0 to w drugiej połowie nasza przewaga nie podlegała żadnej dyskusji 10 do 5 ale jeżeli nie wykorzystuje się strzałów z 2m do pustej bramki lub sam przed bramkarzem strzela się obok słupka i to kilka razy a traci się bramki po strzałach z daleka i puszczaniu piłki między rękami że nawet trener gospodarzy łapał się za głowę jak łatwo zdobywają gole to trudno wygrać mecz.Przegraliśmy 3 miejsce pozostawiając za naszymi plecami takie potęgi jak Stadion Śląski UKS Ruch Chorzów a ja jestem pod wrażeniem naszej gry w dniu dzisiejszym. To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu,  zagraliśmy z pełnym zaangażowaniem pokazując kawałek dobrego futbolu i chociaż po raz kolejny szczęście nie uśmiechnęło się do nas to jestem dumny z moich podopiecznych bo byliśmy lepsi. Niestety w piłce nożnej za wrażenia artystyczne nie dają punktów tylko za to co wpadnie do bramki a w tym elemencie gry byliśmy gorsi aż o 3 bramki. Głowa do góry przed nami kolejny sezon a patrząc jak nowi zawodnicy nabierają doświadczenia i grają coraz lepiej natomiast wracający po kontuzji wpadają we właściwy rytm jestem pełny optymizmu że teraz może być tylko lepiej.

Piwowarczyk [ 35' Urbańczyk ] - Ścierski  Kryjak  Jancarczyk - Bożek  Wilk  Rak  Filec - Długosz  Chebel  Anglart     oraz zmiennicy:  Ciepły  Kolny  Szmołda

W tym tygodniu trenujemy wtorek 16.00 środa 18.30 w SP5 czwartek 19.00 a w sobotę gramy ostatni mecz ligowy z Ruchem Chorzów u siebie o godzinie 10.00.

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2018-11-10 11:00
Gospodarze:
GKS Gieksa 2 Katowice
Goście:
Unia Kosztowy

Skład: