R 2005 UKS RUCH CHORZÓW - UNIA KOSZTOWY 0 : 2

R 2005 UKS RUCH CHORZÓW - UNIA KOSZTOWY  0  :  2

BRAMKI:  KRYJAK  CHEBEL

ASYSTY:   RAK  KRYJAK

Znowu przyszło grać nam w strasznej duchocie i nasze akcje były wolne i niedokładne. Jednak pierwsza połowa należała do nas a w 10' powinno być 1 : 0 gdy Rak przeprowadza kapitalną akcję z własnej połowy i w sytuacji 3 na dwóch obrońców zamiast strzelać rozgrywa jeszcze podaniem do Pukocza a po odegraniu strzela obok słupka. Jeszcze mogliśmy do szatni strzelić dwa gole ale w 30' Długosz po ładnym minięciu zwodem obrońcy strzelił w boczną siatkę a w 31' Anglart z 7m na wprost bramki strzelił obok słupka. W drugiej połowie gospodarze zagrali bardziej otwarcie ale jedyne zagrożenia naszej bramce mieli po strzałach z rzutów wolnych. My obudziliśmy się w 19' gdy kapitalną akcję po podaniu od Szmołdy przeprowadza Jamrozik mija dwóch obrońców ale zabrakło miejsca aby strzelić precyzyjnie bo bramkarz rzucił mu się pod nogi blokując jego strzał. W 21' Rak powalczył o piłkę podał do Kryjaka który przerzucił ją sprytnie nad przeciwnikiem strzał zza pola bramkowego piłka dostała jeszcze rotacji i po rękach bramkarza wpadła do bramki 1 : 0. W 23' strzał głową Jamrozika piłka wylatuje nad poprzeczką w 25' strzał Chebla obok słupka i w 30' Kryjak podaje do Chebla ten sam przed bramkarzem strzela mocno po ziemi i wygrywamy 2 : 0. Jeszcze w doliczonym czasie bo w 34' Filec mógł dobić UKS ale będąc sam przed prawie pustą bramką strzelił źle obok słupka i sędzia zakończył mecz. Dzięki temu zwycięstwu mamy już pewne 3 miejsce w tabeli a w dalszym ciągu mamy szansę na 2 miejsce a nawet na awans do 2 ligi wojewódzkiej.

Piwowarczyk [ 30' Urbańczyk ] - Ścierski  Kryjak  Karczewski - Rak  Jamrozik - Bożek  Pukocz  Wilk                            oraz zmiennicy: Anglart  Chebel  Cieplok  Ciepły  Długosz  Filec  Kępa  Szmołda

Trenujemy poniedziałek wtorek piątek o 16.00 w środę gramy zaległy mecz z Ruchem Chorzów a w niedzielę lub sobotę ostatni mecz ligowy z GKS Katowice.