3

55' Ruch Chorzów
36' Ruch Chorzów
27' Ruch Chorzów
6' Unia Kosztowy Kamil Rak Szymon Chebel

Do ostatniego meczu rundy jesiennej obie drużyny przystąpiły grając o tak zwaną pietruszkę oni bez szans na awans z pewnym drugim miejscem w tabeli my pewne czwarte miejsce bez szans na trzecie. Jednak być sportowcem do czegoś zobowiązuje i nawet w takim meczu trzeba zaangażować się na 100% zostawiając na boisku płuca i serce. Niestety zaczęło się od tego że kilku zawodników nie przyszło w ogóle na mecz i musieliśmy grać bez rezerwy bo dopiero w drugiej połowie zamiast do bramki na boisko wszedł Wojtuś Piwowarczyk a Dominik Urbańczyk bronił cały mecz. Dotychczasowi zmiennicy nie wykorzystali swojej szansy co przy słabszej postawie innych zawodników spowodowało że stroną dyktującą warunki gry byli goście i tylko marnowaniem idealnych sytuacji do zdobycia gola zawdzięczamy że nie przegraliśmy wyżej. Zaczęło się obiecująco w 6' Chebel z rzutu wolnego wrzuca piłkę w pole karne kapitalna główka Raka i jest 1 : 0. Pod koniec pierwszej połowy kolejna akcja Ruchu środkiem chyba zawodnik gości na spalonym wychodzi sam na sam z naszym bramkarzem 1 : 1. Druga połowa zaczyna się fatalnie w 1' bardzo szybki zawodnik przeprowadza dynamiczną akcję prawą strona wykłada piłkę koledze strzał z 2m do pustej bramki 1 : 2. Kiedy zaczęliśmy trochę przejmować inicjatywę próbując  zagrozić bramce przeciwnika w 20' po rzucie rożnym nieporozumienie bramkarza i obrońcy wykorzystuje zawodnik Ruchu wpychając piłkę z linii bramkowej do siatki 1 : 3. Końcówka sezonu nie idzie nam wyraźnie ubytek kilku podstawowych zawodników odbija się na słabszej grze a na uzupełnienie wartości drużyny przez nowych graczy musimy jeszcze poczekać przynajmniej do wiosny. Tym optymistycznym akcentem kończę opis dziękując tym co traktują grę w klubie poważnie i zawsze mogę na nich liczyć że nie wystawią pozostałych kolegów do wiatru i pomimo takich ubytków w kadrze próbowali nawiązać równorzędną walkę z przeważającymi siłami wroga.

Urbańczyk - Ścierski  Kryjak  Jancarczyk - Bożek  Chebel  Rak  Anglart - Kolny  Ciepły  Szmołda     oraz Piwowarczyk

Trenujemy poniedziałek czwartek o 19.00 wtorek 16.00 i środa na SP5 w Dziećkowicach o 17.00

2018-11-17 13:30