MKS Mysłowice - Unia Kosztowy 5 liga D1

8

:

0

Do meczu zawodnicy przystąpili na dużym zaangażowaniu i koncentracji z wiarą w sukces i od razu przełożyło się to na sytuację na boisku. Już w 1' Gurzkowski mija w polu karnym obrońcę strzela nie do obrony 1 : 0 w 3' Osip mocnym strzałem z bliskiej odległości zdobywa gola na 2 : 0. W 8' kontrowersyjna bramka gdy bramkarz gospodarzy leżał na ziemi po uderzeniu piłką sędzia nie przerwał gry a na strzał z 30m zdecydował się Osip i piłka wpada do pustej bramki 3 : 0. W 11' kolejna dobra akcja Gurzkowskiego prawą stroną mocny strzał i prowadzimy już 4 : 0. Przeciwnicy nie zagrażali naszej bramce dlatego nasz bramkarz bardziej zajmował się rozegraniem piłki niż obroną strzałów. W 19' na 5 : 0 podwyższa Sochacki a w 28" po rzucie rożnym kapitalną główką z wyskoku popisuje się Ślęzak strzelając pod poprzeczkę i na przerwę schodzimy prowadząc 6 : 0. Chociaż uczulałem na koncentrację na drugą połowę drużyna wyszła myślami będąc jeszcze na przerwie i MKS miał kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola ale w bramce kapitalnie bronił Badurak a kilka strzałów zablokowali obrońcy. W 7' najlepszy zawodnik MKS mija trzech albo 4 naszych zawodników strzela mocno nie do obrony i jest 6 : 1. Budzimy się powoli ale zaczynamy stwarzać sytuacje pod bramką przeciwnika i w 14' Gurzkowski decyduje się na indywidualną akcję prawą stroną mocny strzał w długi róg bramkarz bez szans 7 : 1 jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale albo brakło spokoju albo zbyt indywidualnie i wykorzystujemy tylko jedną a Ślęzak ustala wynik meczu na 8 : 1.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz była walka zaangażowanie ambicja chęć zwycięstwa co zadecydowało o naszej dominacji na boisku która przełożyła się na rezultat. Chciałbym pochwalić Baduraka za kilka dobrych interwencji Blauta za trzymanie środka obrony Gurzkowskiego za przebojowość oraz Sochackiego Kubeczko i Młyńczaka za niesamowitą pracę w środku boiska.

Drużyna wystąpiła w składzie: Badurak - Słowikowski Blaut Kolbusz Osip - Gurzkowski Kubeczko Sobczak - Sochacki oraz zmiennicy: Burdach; Lenartowicz; Młyńczak; Salachna; Sitek; Ślęzak

2021-09-04 13:30