LKS ORZEŁ MOKRE

13

:

0

58' Unia Kosztowy Szymon Lityński
55' Unia Kosztowy Szymon Michalski
51' Unia Kosztowy Krzysztof Piotrowski
45' Unia Kosztowy Szymon Rotko
39' Unia Kosztowy Krzysztof Piotrowski
35' Unia Kosztowy Jakub Waziński
23' Unia Kosztowy Dominik Czajkowski
17' Unia Kosztowy Szymon Rotko
14' Unia Kosztowy Szymon Michalski
10' Unia Kosztowy Dominik Czajkowski
7' Unia Kosztowy Szymon Lityński
5' Unia Kosztowy Jakub Waziński
2' Unia Kosztowy Damian Wszołek

W ramach II kolejki obecnego sezonu gościliśmy na własnym boisku drużynę LKS Orzeł Mokre. Po ostatnim nienajlepszym spotkaniu, w którym naszym przeciwnikiem był KS Stadion Śląski Chorzów głęboko wierzyliśmy w efektywną współpracę oraz w uwydatnienie umiejętności piłkarskich młodych Unitów.

Cieszy fakt, że tego dnia potrafiliśmy po prostu "grać w piłkę" pod presją przeciwnika. Odwaga w działaniach zarówno ofensywnych jak i defensywnych, tworzenie sytuacji wyboru w przypadku posiadania piłki, a przede wszystkim otwarcie i budowanie gry od pozycji bramkarza dawało nam tego dnia "oddech". Brawo dla przeciwnika, który podczas spotkania nie skupiał się tylko na obronie i wybijaniu piłki, kreując kilka naprawdę dobrych sytuacji bramkowych, poprzez rozegranie piłki oraz akcje indywidualne.

My natomiast musimy pamiętać , że spotkanie w kategorii orlik trwa 60 minut i zarówno w 1' jak i 60' chcemy pokazywać piłkę nożną, na tym samym dobry poziomie.

2021-09-12 11:30