2 kolejka V liga D1

5

:

2

Drugi mecz i po raz drugi chłopcy wychodzą zmotywowani waleczni i chętni do gry. Zaskoczenie przeciwnika już w 2' gdy po rzucie rożnym zamykający na drugim słupku Lenartowicz strzela gola na 1 : 0. Dalej przeważamy ale przeciwnik zaczyna się koncentrować i po rzucie rożnym doprowadza do wyrównania 1 : 1. Na szczęście mamy Blauta i Sochackiego i ten pierwszy kapitalnie podaje a Sochacki wykorzystuje jego podanie i sprytnym strzałem daje nam prowadzenie 2 : 1. Pod koniec pierwszej połowy na rajd lewą stroną decyduje się Osip mocny strzał broni bramkarz ale przy dobitce Sochackiego był bez szans i na przerwę schodzimy prowadząc 3 : 1. Na drugą połowę uczuleni że przed nami jeszcze 30 minut wychodzimy z pełnym zaangażowaniem i w 6' walczący chociaż od 2 polowy Ochmański popisuje się ładnym strzałem 5 : 2. W 11' akcja prawą stroną mocny strzał broni bramkarz dobitka Toporowskiego 6 : 2. W 16' zdarzył się nam błąd wybicia i bardzo dobrze broniący Badurak wybijając piłkę kopnął ją w przeciwnika i ta wpadła do bramki 5 : 2.

Chciałbym po raz drugi pochwalić moich zawodników że braki techniczne nadrabiają ambitną grą i wolą zwycięstwa. Tym razem oprócz Piotrka Blaut i Dominika Sochacki chciałbym wyróżnić za dobrą grę Filipa Pałka.

2021-09-12 12:00