MKS Pogoń Ruda Śląska

5

:

2

46' MKS Pogoń Ruda Śląska
41' Unia Kosztowy Jakub Toporowski
36' Unia Kosztowy Jakub Ochmański
28' Unia Kosztowy Dominik Sochacki
17' Unia Kosztowy Dominik Sochacki Piotr Blaut
11' MKS Pogoń Ruda Śląska
2' Unia Kosztowy Michał Lenartowicz

Drugi mecz i po raz drugi chłopcy wychodzą zmotywowani waleczni i chętni do gry. Zaskoczenie przeciwnika już w 2' gdy po rzucie rożnym zamykający na drugim słupku Lenartowicz strzela gola na 1 : 0. Dalej przeważamy ale przeciwnik zaczyna się koncentrować i po rzucie rożnym doprowadza do wyrównania 1 : 1. Na szczęście mamy Blauta i Sochackiego i ten pierwszy kapitalnie podaje a Sochacki wykorzystuje jego podanie i sprytnym strzałem daje nam prowadzenie 2 : 1. Pod koniec pierwszej połowy na rajd lewą stroną decyduje się Osip mocny strzał broni bramkarz ale przy dobitce Sochackiego był bez szans i na przerwę schodzimy prowadząc 3 : 1. Na drugą połowę uczuleni że przed nami jeszcze 30 minut wychodzimy z pełnym zaangażowaniem i w 6' walczący chociaż od 2 polowy Ochmański popisuje się ładnym strzałem 5 : 2. W 11' akcja prawą stroną mocny strzał broni bramkarz dobitka Toporowskiego 6 : 2. W 16' zdarzył się nam błąd wybicia i bardzo dobrze broniący Badurak wybijając piłkę kopnął ją w przeciwnika i ta wpadła do bramki 5 : 2.

Chciałbym po raz drugi pochwalić moich zawodników że braki techniczne nadrabiają ambitną grą i wolą zwycięstwa. Tym razem oprócz Piotrka Blaut i Dominika Sochacki chciałbym wyróżnić za dobrą grę Filipa Pałka.

2021-09-12 12:00