2018-12-03 10:55  -  jakada

Gwiazdkowy turniej żaków!

Gwiazdkowy turniej żaków!

W dniu 2.12.2018r. w Chorzowie rozegraliśmy turniej organizowany przez Fundację Espanola. Chłopcy na parkiecie Hali MORiS, mieszczącej się w pobliżu klubu-legendy polskiej piłki - Ruchu Chorzów, mogli zaprezentować się na tle takich marek jak m. in. GKS Tychy, KS Stadion Śląski czy wcześniej wspomniany Ruch Chorzów. Kto był, ten widział - turniej obfitował w wiele wspaniałych akcji, zarówno w ofensywie jak i defensywie, wiele bramek jak i parad bramkarskich. Unici w turniej weszli niepewnie i bojaźliwie, lecz z każdą minutą i z każdym spotkaniem można było zauważyć co raz większą pewność w poczynaniach chłopaków i chęć zdobycia jak największej ilości bramek.


Serdeczne podziękowania dla organizatorów - za sprawną organizację turnieju; dla wiernych rodziców-kibiców - dopingujących i motywujących w każdym spotkaniu; a przede wszystkim dla zawodników, którzy swoją grą przysporzyli nam mnóstwo pozytywnych emocji.


W turnieju udział wzięli: Dawid Skałecki, Szymon Michalski, Dominik Seweryn, Szymon Lityński, Jakub Gomułka, Krzysztof Piotrowski, Dominik Czajkowski, Jakub Waziński, Nikodem Hercel.