KS Polonia Łaziska Górne

2

:

3

90' KS Polonia Łaziska Górne Dawid Hewlik
88' Unia Kosztowy Bartosz Nowakowski
70' Unia Kosztowy Łukasz Matera
51' KS Polonia Łaziska Górne Patryk Widuch Dawid Hewlik
38' Unia Kosztowy Mateusz Iwan
34' Unia Kosztowy Paweł Szołtys
32' Unia Kosztowy Borys Bednarz
17' KS Polonia Łaziska Górne Daniel Fabisiak Błażej Prochownik

Kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Naszych Piłkarzy za Nami. Tym razem wróciliśmy z kompletem punktów z trudnego terenu w Łaziskach Górnych.

Prowadzenie objęliśmy za sprawą uderzenia Macieja Wolnego i dobitki Daniela Skiby w 7 minucie.

Szybka odpowiedz miejscowej Polonii i w 19 minucie bramkę wyrównującą zdobył  Fabisiak. Pomimo kilku dobrych sytuacji do zdobycia gola wynik na tablicy po gwizdku kończącym pierwszą cześć spotkania to 1-1.

Już w pierwszej minucie po przerwie faulowany został w polu karnym Daniel Kowalski i ... sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość ustawiając piłkę na 11 metrze. Pewnie wykonany rzut karny i kolejny raz Unia wyszła na prowadzenia, lecz podobnie jak to miało miejsce w pierwszej części spotkania, gospodarze szybko odpowiedzieli bramką wyrównującą za sprawą uderzenia Widucha w 51 minucie.

Zawodnicy kosztowskiej Unii, pokazali charakter, chęć zdobycia kompletu punktów i do samego końca walczyli o pełną pulę, czego owocem była bramka "stadiony świata" zdobyta przez Bartosza Nowakowskiego w 88 minucie.

Kolejne zwycięstwo na jakże trudnym terenie bardzo cieszy, warto wspomnieć, że był to wyjątkowy mecz dla dwóch Naszych Zawodników. Swoje urodziny w tym dniu obchodzili rozgrywający bardzo dobry mecz Borys Bednarz oraz strzelec drugiej bramki Daniel Kowalski. Solenizantom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia oraz jak najwięcej dobrych spotkań w barwach Unii Kosztowy

2021-10-03 15:00