2021-10-12 10:53  -  ja

VI kolejka IV LO Orlik E1 - podsumowanie

VI kolejka IV LO Orlik E1 - podsumowanie
Herb klubu KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Herb klubu Unia Kosztowy

KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

vs

Unia Kosztowy

:

W przypadku ligi orlika, obecny sezon, na który składają się dwie rundy, rozgrywamy w trakcie jednego 'półrocza'. Drugą rundę rozpoczęliśmy z bardzo dobrze zorganizowaną ekipą - KS Stadion Śląski Chorzów.

Drużynę Stadionu kojarzymy z pierwszego w tym sezonie spotkania, podczas którego nasza "gra w piłkę" pozostawiała wiele do życzenia... Nasz plan na to spotkanie był prosty, pokazać się z jak najlepszej strony - szukać rozwiązań otwierając grę od własnej bramki krótkim podaniem. Próbowaliśmy... jednak brak sytuacji wyboru, której od początku spotkania nie stwarzali zawodnicy ofensywni bardzo utrudniał nam budowanie akcji. W spotkanie wchodziliśmy powoli, z minuty na minutę, ale w końcu się udało! W drugiej połowie już zdecydowanie pewniej poczynaliśmy sobie przy otwarciu gry jak i w ataku. Tworzyliśmy sytuację bramkowe, na co ogromny wpływ miała natychmiastowa reakcja po stracie oraz podwajanie przeciwników w odbiorze. Bardzo cieszy ogromne zaangażowanie w to spotkanie, Unici zostawili "kawał serducha" na boisku, a co najważniejsze w trudnych momentach spotkania "nie złożyli broni" i potrafili zareagować w bardzo pozytywny sposób wielokrotnie zamykając przeciwnika na ich połowie.

Musimy pamiętać, że to spotkanie to jednak jedno z wielu w futbolowej przygodzie naszych młodych zawodników. Mam nadzieję, że ten poziom piłkarski oraz mentalny utrzymamy jak najdłużej i jeszcze niejednokrotnie w tym sezonie będziemy cieszyli się grą.


Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2021-10-11 16:00
Gospodarze:
KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
Goście:
Unia Kosztowy