MKS MYSZKÓW

2

:

3

87' MKS MYSZKÓW Paweł Mazurek
84' MKS MYSZKÓW Alan Jaworski
75' MKS MYSZKÓW Jakub Matyja
66' Unia Kosztowy Łukasz Matera
63' MKS MYSZKÓW Mateusz Mazurek
44' Unia Kosztowy Paweł Szołtys
44' Unia Kosztowy Łukasz Matera
44' MKS MYSZKÓW Dominik Marek
39' Unia Kosztowy Paweł Szołtys
26' MKS MYSZKÓW Krzysztof Małolepszy
4' MKS MYSZKÓW Dominik Marek
Niestety po bardzo wyrównanym meczu wracamy z Myszkowa bez punktów.
Od bardzo mocnego uderzenia rozpoczęli to spotkanie gospodarze. Już w 4 minucie za sprawą uderzenia Dominika Marka wyszli na prowadzenie, na szczęście nie załamało to zawodników Naszej Drużyny, którzy od razu starali się atakować i nadrobić straty, czego efektem było silne uderzenie Piotra Załuskiego, który zachował się najprzytomniej w zamieszaniu w polu karnych po wrzutce z rzutu rożnego Macieja Wolnego i w 15 minucie doprowadził do wyrównania. Zawodnicy Unii nie zwalniali i temu i cały czas dążyli do zdobycia kolejnych goli. Dwukrotnie groźnie uderzał na bramkę MKSu Maciej Wolny lecz górą w tych pojedynkach okazał się bramkarz gospodarzy. Zawodnicy z Myszkowa również próbowali zaskoczyć Naszą Drużyna, lecz na posterunku w bramce czuwał Dawid Witek.
Przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się w 39 minucie Paweł Szołtys, który wyprowadził drużynę Unii na prowadzenie.
W 66 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Matera, od tego czasu drużyna MKSu Myszków co raz śmielej ruszała do kolejnych ataków, wykorzystując grę w przewadze. W 75 minucie Jakub Matyja wykorzystał błąd w ustawieniu Naszej Drużyny i pokonując Dawida Witka doprowadził do wyrównania.
Niestety w 84 minucie Alan Jaworski dobył kolejną bramkę dla gospodarzy i ustalił wynik tego spotkania.
Niestety Nasza Drużyna wróciła z Myszkowa bez punktów, pomimo dobrej gry. Wierzymy, że już w najbliższą sobotę zgarniemy komplet punktów w meczu z Szombierkami Bytom.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 na stadion Szombierek Bytom przy ulicy Modrzewskiego 3 w Bytomiu.

2021-10-08 19:30