2021-10-18 12:19  -  ja

VII kolejka IV LO Orlik E1 - podsumowanie

VII kolejka IV LO Orlik E1 - podsumowanie
Herb klubu LKS ORZEŁ MOKRE
Herb klubu Unia Kosztowy

LKS ORZEŁ MOKRE

vs

Unia Kosztowy

:

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
62' Unia Kosztowy Dominik Czajkowski
57' LKS ORZEŁ MOKRE
56' LKS ORZEŁ MOKRE
53' Unia Kosztowy Aleksander Bielawski
52' LKS ORZEŁ MOKRE
22' Unia Kosztowy Jakub Waziński
21' LKS ORZEŁ MOKRE
4' LKS ORZEŁ MOKRE
1' Unia Kosztowy Dominik Czajkowski

W minioną sobotę w godzinach porannych udaliśmy się do Mikołowa, aby w rundzie rewanżowej zmierzyć się z tutejszym Orłem Mokre. Wszyscy pamiętaliśmy II kolejkę obecnego sezonu, podczas której na naszym obiekcie w spotkaniu właśnie z mikołowianami tworzyliśmy sobie dużą ilość sytuacji bramkowych. Pamiętaliśmy również o tym, że zespół Orła to bardzo otwarcie i ofensywnie grająca drużyna.

VII kolejka to mecz zupełnie inny niż ten wrześniowy. Zespół Mokrego zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko - dobrze organizując się w defensywie, szybko przechodząc z obrony do ataku. Jeśli chodzi o naszą drużynę? To nie był nasz dzień... stwarzanie sytuacji strzeleckich przychodziło nam bardzo opornie, mało sytuacji wyboru dla partnerów z drużyny przekładało się na dużo niepotrzebnych start piłki. Gra obronna również pozostawiała wiele do życzenia, cały czas powtarzamy sobie, że piłka nożna polega na atakowaniu i bronieniu. Niestety wielokrotnie zapominamy o tym drugim. Bardzo cieszy postawa naszego bramkarza - Dominika Seweryna, który w wielu sytuacjach w optymalny sposób reagował na strzały przeciwników.

Zapamiętajmy: „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień”. Kolejne spotkanie ligowe rozegramy już w niedzielę ze Spartą Katowice.

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2021-10-16 09:00
Gospodarze:
LKS ORZEŁ MOKRE
Goście:
Unia Kosztowy

Ławka rezerwowych:

Jakub Gomułka, Szymon Michalski, Filip Ochmański