2021-12-21 10:32  -  jakada

Turnie eliminacyjny Bielik CUP - podsumowanie

Turnie eliminacyjny Bielik CUP - podsumowanie

W miniony weekend po raz kolejny mieliśmy okazję do sprawdzenia swoich sił na tle przeciwników z różnych rejonów Polski. Turniej dwuetapowy: z dwóch grup ośmiozespołowych drużyny kierowały się do 'Ligi Europejskiej' oraz 'Ligi Mistrzów' w zależności od dokonanych wyników. Naszym celem w tym turniej było pokazanie swoich umiejętności piłkarskich w pełnej krasie. 

I tak też było... zarówno podczas sobotnich, jak i niedzielnych rozgrywek nasza gra w wielu momentach mogła się podobać, chcieliśmy tworzyć sytuacje bramkowe wykorzystując krótkie podanie, nie pozbywaliśmy się piłki poprzez wybicie, co bardzo cieszy. Jedyne do czego można było się przyczepić to skuteczność pod bramką przeciwnika, zdecydowanie zbyt dużo oczywistych sytuacji nie kończyło się skierowanie piłki do bramki przeciwnika. Cieszy również fakt, że dzięki optymalnej grze chłopcy zdołali wywalczyć awans do turniej finałowego w Krakowie podczas, którego zmierzymy się z wyróżniającymi się markami na skalę naszego kraju (m. in. Wisła Kraków, Cracovia Kraków) jak i ekipami zza granicy Polski (m. in. Dynamo Kijów).

Ogromne gratulacje dla chłopaków oraz wielkie podziękowania dla rodziców, dzięki którym chłopcy mogą każdego dnia rozwijać swoją pasję jaką jest piłka nożna.

Unia zagrała w składzie: Mazur, Seweryn - Michalski (C), Czajkowski, Waziński, Lityński, Helwing, Piotrowski, Ochmański F., Pieprzyk

FIANŁY - BIELIK CUP