2021-12-18 21:24  -  trener mp

Ostatni sparing w 2021 roku

W dniu wczorajszym czyli w piątek udaliśmy się do Jaworzna na ostatni w tym roku mecz kontrolny a naszym przeciwnikiem była drużyna Szczakowianki. Trzeba przyznać że mecz był wyrównany przeciwnik grał bardzo dobrze i zmusił nas do dużego wysiłku i koncentracji przez cały mecz a właśnie o to chodzi w meczach kontrolnych. Graliśmy 3 tercje po 25 minut i każda miała inny przebieg wydarzeń. W pierwszej był cios za cios czyli bramka za bramkę a wynik do ostatniej minuty był niepewny zakończony naszym zwycięstwem 5 : 4. Druga tercja zaczęła się fatalnie bo po kilku minutach przegrywaliśmy już 0 : 3 później odrabianie strat i wygrana 6 : 4. Ostatnia to nasza dominacja na początku i prowadzenie 5 : 0 pogoń gospodarzy i 5 ; 3 wreszcie uspokojenie i spokojne zakończenie 7 : 4. Ważne że wszyscy pograli w jednakowym wymiarze czasowym prawie wszyscy strzelili gola było kilka fajnych akcji i kilka bardzo ładnych bramek z obu stron dużo walki o piłkę ambitnej gry i zdobytego doświadczenia na przyszłość. Z powodu kilku absencji w naszej drużynie musieliśmy się wspomóc zawodnikami z innych drużyn i oprócz naszych zawodników: Zięba; Romańczuk; Majcherczyk; Wysogląd; Filipek; Chojkowski; Żebrowski w grze pomagali nam z rocznika 2012: bracia Rotko i z grupy niebieskiej Ochmański. Wszyscy spisali się na " 6 "  i wszystkim należy się podziękowanie. Oby tak dalej.