2021-12-31 13:57  -  Unia Kosztowy

Składki

Składki

Drodzy rodzice, Informujemy, że składki w Akademii Piłkarskiej Allecco wyniosą od stycznia 2022 roku 120 zł miesięcznie, płatne cały rok.  Składka rodzeństwa będzie o 20 zł niższa i wyniesie po 100 zł na dziecko.  Poniżej uzasadnienie podwyżki.

Inflacja uderza w nasz klub z dużą siłą, gdyż kosztowski obiekt, w przeciwieństwie do stadionów Lechii, Górnika 09 i Wesołej nie jest finansowany przez MOSiR. Roczne koszty utrzymania boisk przy Paderewskiego 4 (prąd, gaz, woda, wynagrodzenie gospodarzy itp) to ponad 100 tys, zł , a konieczne są także inwestycje i remonty. 

Złoty Certyfikat PZPN, który otrzymaliśmy jako jedni  z 6 klubów na Śląsku i 37 w Polsce, obliguje nas do utrzymywania wysokich standardów pracy z dziećmi i młodzieżą. Dlatego chcemy, aby Państwa dziećmi w klubie zajmowali się najlepsi trenerzy. Kilka razy w roku odbywają się kontrole jakości pracy przez trenerów monitorujących z PZPN. Nasi trenerzy utrzymali wysoki poziom, uzyskując średnią z dwóch lat na poziomie około 90%.  Aby utrzymać tak dobrych trenerów musimy ich dobrze wynagradzać. 

Osoby, które nie mają możliwości regulować podwyższonych składek, proszone są o złożenie do Zarządu Klubu wniosku o obniżenie / zwolnienie ze składki wraz z przedstawieniem swojej sytuacji materialnej. 

Licząc na państwa zrozumienie, liczymy na dalszą współpracę i życzymy owocnego Nowego Roku, obfitującego w dużą ilość pozytywnych emocji sportowych.

                                                                                                                              

Zarząd LKS Unia Kosztowy