2019-01-23 11:27  -  Grzegorz Piechota

Siłownia

Siłownia

Miło jest nam poinformować, że dzięki staraniom Rafała Włoska do użytku oddana została siłownia napowietrzna. Znajduje się ona przy szkole podstawowej  (dawne Gimnazjum nr 6). Składa się z 4 urządzeń (przygotowano także miejsce na 2 kolejne).  Obiekt powstał w ramach akcji Aktywnie w Kosztowach. Koszt inwestycji wyniósł 13 787 zł i w całości został sfinansowany z darowizn 1% podatku. Warto wspomnieć o wkładzie pozafinansowym, pomogły nam: Szkoła Podstawowa nr 16 (pomoc przy montażu), firma brukarska p. Mariana Doliny (brukowanie),  Jacek Berger  (baner reklamowy) oraz  Medicare-Galenica (transport urządzeń).

Przy okazji informujemy, że 28.01.2019 zostanie rozstrzygnięty konkurs architektoniczny zorganizowany wspólnie z Wydziałem Architektury Politechniki Sląskiej. W ramach tego konkursu 16  studenckich grup projektowych przygotowuje koncepcję zagospodarowania kilku miejsc w naszej dzielnicy. O  wynikach konkursu poinformujemy w  najbliższym  czasie.

W najbliższym czasie przedstawimy też rozliczenie 1% podatku za rok poprzedni. W bieżącym roku, planujemy podobnie jak ostatnio prowadzić zbiórkę na 2 subkontach: "Aktywnie w Kosztowach" oraz "Klub".Galeria:


Aktywnie w Kosztowach obrazek 1
Aktywnie w Kosztowach obrazek 2
Aktywnie w Kosztowach obrazek 3
Aktywnie w Kosztowach obrazek 4
Aktywnie w Kosztowach obrazek 5
Aktywnie w Kosztowach obrazek 6
Aktywnie w Kosztowach obrazek 7
Aktywnie w Kosztowach obrazek 8
Aktywnie w Kosztowach obrazek 9
Aktywnie w Kosztowach obrazek 10
Aktywnie w Kosztowach obrazek 11
Aktywnie w Kosztowach obrazek 12
Aktywnie w Kosztowach obrazek 13
Aktywnie w Kosztowach obrazek 14
Aktywnie w Kosztowach obrazek 15
Aktywnie w Kosztowach obrazek 16
Aktywnie w Kosztowach obrazek 17
Aktywnie w Kosztowach obrazek 18
Aktywnie w Kosztowach obrazek 19
Aktywnie w Kosztowach obrazek 20