APN Katowice

14

:

1

58' Unia Kosztowy Tomasz Szafarczyk
54' Unia Kosztowy Tomasz Szafarczyk
53' Unia Kosztowy Arkadiusz Król Tomasz Szafarczyk
51' Unia Kosztowy Robert Urbanek Patryk Snarski
41' Unia Kosztowy Patryk Snarski
39' APN Katowice X
36' Unia Kosztowy Marcin Rotko
29' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys Adam Kubica
28' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys Antoni Bautista
23' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys
22' Unia Kosztowy Fabian Cichy
7' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys
3' Unia Kosztowy Wojciech Gemborys Paweł Kociuba
2' Unia Kosztowy Oskar Noga Fabian Cichy

W ostatnim meczu sezonu zmierzyliśmy się z APN-em Katowice. Od początku spotkania dominowaliśmy na boisku. Nie istotne były bramki, lecz wykonanie działań na boisku, które sobie założyliśmy przed meczem. Dobry presing, wykorzystanie przestrzeni boiska, wprowadzanie piłki w wolne strefy, tworzenie linii podania. To wszystko było widoczne, stąd bardzo dużo okazji do strzelenia goli. Udało się nam zdobyć 14 bramek. Nie uniknęliśmy jednak błędów w obronie. Kilka razy zabrakło asekuracji i szybkiego powrotu za linię piłki, dlatego przeciwnik miał kilka okazji do zdobyczy bramkowej i raz mu się to udało.

Ten mecz to było dobre zakończenie całego sezonu. W ciągu 14 meczy nikomu nie udało się nas pokonać. Teraz przed nami nowe wyzwania związane z grą na większym boisku i do tego na naturalnej trawie oraz w wyższej (V) lidze. Jeśli dobrze przepracujemy cały sierpień to wtedy na pewno będziemy gotowi stawić czoło każdemu wyzwaniu.

2018-06-18 00:00