2019-04-01 19:44  -  Grzegorz Piechota

Podaruj swój 1%

Podaruj swój 1%

Unia Kosztowy zaprasza do wsparcia projektu AKTYWNIE W KOSZTOWACH. Dla niewtajemniczonych prezentujemy poniżej zeszłoroczny filmik promujący to przedsięwzięcie.  Chętni do wsparcia tej inicjatywy swoim 1% podatku proszeni są o podanie celu szczegółowego "AKTYWNIE W KOSZTOWACH"". Dla tych z Państwa którzy chcieliby przeznaczyć swój 1% na działalność klubu Unia Kosztowy przygotowaliśmy subkonto "KLUB" Środki zebranym na tym koncie zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów utrzymania i rozwoju naszego obiektu. 

Równocześnie dziękujemy tym, którzy przekazali swój 1% podatku w roku ubiegłym. Klub Unia Kosztowy, dzięki Państwa zaangażowaniu po raz kolejny zebrał najwięcej ze wszystkich mysłowickich organizacji pożytku publicznego. Jest to dla nas ogromna satysfakcja. Odczytujemy to także, jako akceptację lokalnego środowiska dla podejmowanych przez nas działań. 

Na subkoncie Aktywnie W Kosztowach zebraliśmy 12 538 zł. Kwota ta w całości została przeznaczona na budowę siłowni napowietrznej przy dawnym gimnazjum. Warto tutaj dodać, że dzięki wsparciu sponsora tytularnego kosztowskiej Akademii Piłkarskiej - firmy ALLECCO - udało się zorganizować konkurs architektoniczny dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. W najbliższej przyszłości prace konkursowe (jest to 16 projektów) zostaną pokazane na wystawie którą zadeklarował się zorganizować proboszcz kosztowskiej parafii ks. Jan Sołtysik. Prace studentów będą świetną inspiracją dla przyszłych inwestycji w strefy aktywności fizycznej w naszej okolicy. 

Na subkonto KLUB otrzymaliśmy 8 083 zł. Kwotę tę przeznaczyliśmy na dofinansowanie zakupu namiotów służących do zadaszenia trybun (pełny koszt namiotów to 22 140).

Od tego roku nie trzeba już składać swojego rocznego rozliczenia podatkowego. Zrobi to za nas fiskus - uwzględni nasze dochody, a także "przepisze" z zeznania zeszłorocznego organizację na którą przekaże 1% podatku.  Podatnik może oczywiście dane te zweryfikować i dokonać ewentualnych zmian. Można to zrobić pod adresem: https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/


KRS 0000229223


Filmik pokazujący warsztaty studentów Politechniki Śląskiej w ramach konkursu architektonicznego

TUTAJFilmik promujące inicjatywę Aktywnie w Kosztowach poniżejGaleria:


Aktywnie w Kosztowach obrazek 1
Aktywnie w Kosztowach obrazek 2
Aktywnie w Kosztowach obrazek 3
Aktywnie w Kosztowach obrazek 4
Aktywnie w Kosztowach obrazek 5
Aktywnie w Kosztowach obrazek 6
Aktywnie w Kosztowach obrazek 7
Aktywnie w Kosztowach obrazek 8
Aktywnie w Kosztowach obrazek 9
Aktywnie w Kosztowach obrazek 10
Aktywnie w Kosztowach obrazek 11
Aktywnie w Kosztowach obrazek 12
Aktywnie w Kosztowach obrazek 13
Aktywnie w Kosztowach obrazek 14
Aktywnie w Kosztowach obrazek 15
Aktywnie w Kosztowach obrazek 16
Aktywnie w Kosztowach obrazek 17
Aktywnie w Kosztowach obrazek 18